На Буковині відновили півтори тисячі гектарів лісу, ще понад тисяча га ялиці, буку, ялини, дубу поновилися самі

На Буковині відновили півтори тисячі гектарів лісу, ще понад тисяча га ялиці, буку, ялини, дубу поновилися самі

14.05.2018, 16:16

У лісокультурній кампанії -2018 як ніколи активну участь взяла громадськість області

 На Буковині успішно завершено весняну лісокультурну кампанію. Всього у створенні лісових культур було задіяно 3 тис 389 чоловік, у тому числі 1871 школярів та студентів, 315 представників громадських організацій.

«Цього року як ніколи активно до заліснення долучилися вихованці шкільних лісництв, молоді люди, просто свідомі громадяни області. Завдяки їхній допомозі планові показники лісокультурної кампанії -2018 виконані в повному обсязі і навіть перевиконані. Під керівництвом працівників державної лісової охорони державних лісогосподарських підприємств громадськістю висаджено 32,8 га молодих лісів», – зазначає головний спеціаліст відділу лісового господарства та мисливства ЧОУЛМГ Тарас Собко.

Лісовідновлення проведено на площі у 1573,3 га. З них створено лісових культур посадкою сіянців на 378,6 га при плані 342 га. Природним поновленням в усіх лісогосподарських підприємствах краю охоплено 1194,7 га. При природному поновленні в молодих лісах переважають ялиця біла – 53,7%, бук лісовий – 27,9%, ялина звичайна – 7,3%, дуб звичайний – 3,9%.

На нелісових землях держлісфонду створено 2,3 га нових лісів.

У посівних відділеннях лісових розсадників посіяно насіння лісоутворюючих порід на загальні площі 1,69 га при плані на весну 1,38 га. Кожний лісгосп має свої розсадники для забезпечення потреб лісоутворення власним стандартним садивним матеріалом.

 Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.