На Буковині від партії Гриценка на вибори йдуть дипломат і екс-міліціонер

На Буковині від партії Гриценка на вибори йдуть дипломат і екс-міліціонер

08.09.2014, 00:03

З’їзд партії Анатолія Гриценка "Громадянська позиція" визначив кандидатів у народні депутати, які балотуватимуться по мажоритарних округах.

Про це у мережі Facebook повідомив журналіст Вадим Міський.

Зокрема, на виборчому окрузі №202 у Чернівецькій області балотуватиметься голова правління Міжнародного центру перспективних досліджень Василь Філіпчук.

На 204 окрузі в Чернівецькій області балотуватиметься полковник у відставці Павло Балацький.

Василь Олександрович Філіпчук (22 жовтня 1971, Чернівецька область, Кіцманський район, с. Киселів) — український дипломат, політик, громадський діяч, речник МЗС України (2005–2006), колишній директор Департаменту європейської інтеграції Секретаріату КМУ (2012–2013).

Має 3 ранг державного службовця, дипломатичний ранг — Надзвичайний і Повноважний Посланник другого класу.[1]

З 2014 — Голова правління Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД).

Павло Миколайович Балацький народився 24 липня 1964 року в селі Зелена Кельменецького району Чернівецької області (Україна). Строкову службу проходив у Радянській Армії в складі обмеженого контингенту війск у Німеччині. Після звільнення в запас служив у патрульно-постовій службі у м. Чернівці. У 1985 році поступив до Кишинівської спеціальної школи міліції. По її закінченню працював на оперативних посадах у карному розшуку райвідділу міліції у м. Сокиряни. У 1990 році став студентом Київської вищої школи МВС СРСР ім. Ф. Е. Дзержинського. Впродовж 1993-2000 рр. працював на різних оперативних посадах в УМВС Чернівецької області. Був призначений начальноком Заставнівського, пізніше - Сокирянського районних відділень міліції (2000 - 2005) Чернівецька область. Відтак став першим заступником начальника УМВС Чернівецької області - начальником кримінальної міліції. У 2007 році переведено до центрального апарату МВС України на посаду заступника керівника департаменту боротьби з незаконним обігом наркотиків (2007 - 2009). Нині П.М. Балацький - полковник у відставці.

Раніше повідомлялося, що чернівчанин потрапив у "прохідну" 30-ку списку партії Анатолія Гриценка.

Згідно з останнім соцопитуванням КМІС, "Громадянська позиція" може набрати на виборах близько 10% голосів.

Джерело: molbuk.ua

1


КОМЕНТАРІ (19)

А де Гриценко вчився? -Звідси - Гриценко найманець ЦРУ!

avatar

голос на виборах

07 вересня 2014 21:37

Продажного мента в депутати? Люстрації вже заплатили? 

Путлера не навиджу! Но дивлячись на нашу владу..., нехай вже буде путлер!

avatar

Василь

07 вересня 2014 21:42

Це не той Філіпчук, який при режимі Януковича визнав себе винним і заплатив крупну суму, здається це було приблизно мільйон гривень, для того щоб бути звільненим з тюряги.

avatar

Бомбоно Педро Чупакабро

07 вересня 2014 22:31

 Невже Малялчук буде нардепом ? Якби в 20-ку.

avatar

Круто

07 вересня 2014 22:32

ні не той. Той був міністром екології, а до того губернатором на Буковині. Просто однофамільці.

avatar

до 3 бомбоно

07 вересня 2014 22:35

Цей Філіпчук - один з авторів Угоди про асоціацію, крупний дипломат. А той, що відкупився від тюрми - колишній губернатор Буковини Георгій, який розколював Рух. А тепер видно йде на округ, щоб забирати голоси у Василя. Плутати виборців однаковим прізвищем. Традиційна технологія, яка вже не раз застосовували проти фаворитів гонки. Певно робить це на прохання ще одного потенційного кандидата - Івана Рибака.  

avatar

Філіпчук

07 вересня 2014 23:57

Одні підараси що розкрадали Україну і довели до того що є нині! Ви служили на знищення країни і на своє збагачення!!!!! негідники!!! Гриценко купу років нардеп, міністр Міноборони ... Розкрадання армії за його часів масштабне !!! А ці корупціонери і злодії що він понависовував так взагалі ГАНЬБА!!!

avatar

!!!

08 вересня 2014 08:04

Юрась, а що це ти коменти видаляєш? кгб -іст федорук з бурбачком заборонив писати правду про поца Міського?!!! Не за ті обсирання тобі платят???  клоуни брехливі які на ланці в поців КГБешних і корупційних кулявлобних мразей!!!

avatar

Ой ой ой

08 вересня 2014 08:08

а де був цей "крупний" дипломат Філіпчук дотепер? працюючи на таких великих посадах можна було не забувати що ти родом з Кіцмащини і щось зробити для буковинців, але тепереча  дуже закортілося  в крісло парламентаря і згадав про малу батьківщину. Такий з нього буде толк буковинцям як з Фищука - кіцманчанина. До побачення пане дипломате, краще і надалі займайтеся своїми перспективними  чи не перспективними дослідженнями.

avatar

Виборці

08 вересня 2014 10:29

Василь говорить однією мовою з Європою. І в прямому, і переносному розумінні. Його знають у багатьох європейський столиця, з ним особисто знайомі багато послів. Василь знає, де в Європі відкриваються двері. А що вміє Рибак? Плести інтриги, звозити вуйків в Чернівці, щоб імітувати майдани.  Василь - це європейське обличчя України. Якщо хотебе далі лишатися в ж..пі, то топіть Василя і купуйтеся на солодкі обіцянки інших кандидатів. Купите собі міх барабулі на зиму. Бо Василь на барабулую не дасть. Він лише може дати вам шанс для гідного європейського життя і самореалізації. А на барабулю ви вже самі тоді заробите. 

 

avatar

с.Драчинці

08 вересня 2014 12:00

Мой -мой. як добре драчинці написали, шобисти не купувалиси  на солодкі обіцянки кандидатів, али шос ни написали шо і Василь дужи начив багато обіцєти, а Кобевко помагає це тиражувати. А чомус цего Василя- діппломата шос ніц не було чути до виборів на Буковині за всі ці роки, такий великий чоловік , державний, важний , то міг би  дати шанс буковинцям раніши і биз нардепівского крісла.

avatar

Мой- мой до всіх виборців

08 вересня 2014 13:43

А він і дав шанс буковинцям, як один з авторів Угоди про асоціацію з ЄС. І буковинці добре з того скористаються. А те, що ЯнукОвощ здав Україну Пуцькіну і зірвав підписання, не Василева вина. 

avatar

До мой - моя

08 вересня 2014 14:31

З кандитатурою Балацького Павла погоджуюсь!За Філіпчука нічого не знаю, тому краще промовчу.А ПАвла знають у нас в Сокирянському районі як вмілого,досвідченого керівника та чесну людину.ні разу не чув про взяття ним хабара чи зловживання своїм службовим становищем.
avatar

Геннадій

08 вересня 2014 16:20

avatar