На Буковині поліцейські, як сонні мухи: Дмитрієв пообіцяв їх розбудити (ОНОВЛЕНО)

На Буковині поліцейські, як сонні мухи: Дмитрієв пообіцяв їх розбудити (ОНОВЛЕНО)

10.07.2018, 15:27

Головний поліцейський області назвав найбільші проблеми в роботі місцевих правоохоронців

На думку Анатолія Дмитрієва, це сонний стан поліцейських Буковини. Тому пообіцяв вимагати активізації роботи поліції, щоб ставати відкритішими до людей.

Про це начальник ГУНП в Чернівецькій області Анатолій Дмитрієв розповів на робочій нараді за підсумками службової діяльності у першому півріччі 2018 року. 

Від початку 2018 року з лав Головного Управління Національної поліції Чернівецької області було звільнено 15 поліцейських.

- Усі були звільнені за порушення кадрової дисципліни, - зазначив сьогодні на брифінгу  Геннадій Федорук,  начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в Чернівецькій області. - Чотирьох – за керування транспортними засобами в стані алкогольного сп`яніння. Інших – за прогули і вчинки, що дискредитують поліцію.

Ще 205 поліцейських були покарані за інші дисциплінарні порушення.

- На жаль, попри реформу, в усій Україні мають місце факти нетверезого водіння. Ми вдячні патрульній поліції за те, що вони якісно виконують свої службові обов`язки незважаючи на те, що за кермом – співробітник поліції, - зазначає Анатолій Дмитрієв, начальник ГУНП в Чернівецькій області. - За порушення – зупиняють, оформлюють протокол. П`яний поліцейський за кермом – це злочинець.  

Також поліцейські відзначили, що 40% злочинів у Чернівецькій області - це крадіжки.І найбільше їх стається у Чернівцях, Сторожинецькому та Кіцманському районах.

Загалом, запевняє головний поліціянт області, в області зменшилася кількість кримінальних правопорушень на 26%, на 50% зменшилась кількість убивств. Всього 1144 злочинця притягнуто до відповідальності, серед них - 8 убивць. 

Більшість убивств у Чернівецькій області, зазначають у поліції, стаються на побут ґрунті, через розпиття алкоголю. 

Щодо ДТП, то найбільше їх у Сторожинецькому, Кіцманському, Новоселицькому та Глибоцькому районах. 

Джерело: http://acc.cv.ua/ 

ДОВІДКОВО:

Результати своєї діяльності правоохоронці розглянули сьогодні на розширеній нараді керівництва Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.

Як зазначив під час наради керівник обласного відомства Анатолій Дмитрієв, пріоритетом у роботі працівників поліції, насамперед, є безпека людей, попередження та розкриття правопорушень. Зокрема, для більш ефективного реагування на звернення громадян цьогоріч на Буковині запрацював Ситуаційний центр. Його створення суттєво скоротило термін реагування поліції на правопорушення – з 10 до 2 хвилин.

 Для стабілізації криміногенної обстановки на території Чернівецької області, підрозділи поліції постійно беруть участь у загальнодержавних профілактичних заходах. Крім цього, для протидії окремим видам злочинів на Буковині регулярно проводяться відпрацювання окремих населених пунктів зі складною обстановкою.

 Від початку 2018 року буковинські поліцейські припинили діяльність шести організованих злочинних груп, затримали 26 наркоторговців, а також вилучили 47 одиниць нелегальної зброї і 3000 боєприпасів.

 Значна увага приділяється покращенню матеріально-технічної бази поліції. Протягом минулого та поточного року буковинські поліцейські отримали новий автотранспорт, озброєння, засоби зв’язку й однострій. Також збільшено грошове забезпечення всіх категорій працівників: до 10 тисяч гривень для середнього складу та 7,5 тисяч – для молодшого.

 Разом з тим керівництво обласного ГУНП посилило заходи внутрішнього контролю із запобігання корупції, дотримання дисципліни та законності. Як результат – 15 працівників поліції звільнено зі служби за допущені порушення, до 205 застосовано інші види дисциплінарних стягнень.

 З метою уніфікації з патрульною поліцією всі працівники груп реагування територіальних відділів і відділень пройшли навчання та стажування в УПП. А в підрозділах превентивної діяльності запроваджено «скандинавську модель» забезпечення публічної безпеки і порядку під час масових заходів і створено групу «поліцейських-перемовників». Її учасники пройшли відповідну підготовку для протидії агресії та попередження застосування сили учасниками акцій.

 Упродовж першого півріччя 2018 року було здійснено підбір і навчання понад півсотні нових дільничних офіцерів поліції. На початку липня вони урочисто склали Присягу поліцейського та вже приступили до виконання своїх обов’язків.

 Наразі на території Чернівецької області проводиться операція «Літо». З 1-го червня по 31-ше серпня інспектори ювенальної превенції посилено працюють над тим, щоб під час літнього відпочинку діти були у безпеці, не порушували закон і самі не ставали жертвами злочинів.

 «У другому півріччі ми продовжимо комплексне відпрацювання території області для покращення криміногенної ситуації», – наголосив Анатолій Дмитрієв. – «Ми не можемо стояти на місці й продовжуємо рух уперед. Ми активно запроваджуємо нові методики розкриття злочинів і готові приймати усі виклики часу».

Матеріал з фото за посиланням https://goo.gl/R3BKtU

 Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області
1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.