На Буковині підлеглі міністра Петренка допустили розтрату півмільйона бюджетних коштів

На Буковині підлеглі міністра Петренка допустили розтрату півмільйона бюджетних коштів

23.08.2015, 20:54

Фахівці Держфінінспекції в Чернівецькій області виявили порушення, що призвели до втрат, на суму більш як 528 тис. грн під час ревізії Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області.

Зокрема, бухгалтерська служба органу влади без передбачених штатним розписом посад, наказів про прийняття на роботу, а також належним чином оформлених трудових чи цивільно-правових угод нарахувала та переказала на платіжні картки сторонніх фізичних осіб заробітної плати на загальну суму 253 тис. грн.

Про це BukNews повідомили у прес-службі Держфінінспекції в Чернівецькій області.

Ще 123 тис. грн нараховано та переказано на платіжні картки  фізичним особам за роботи та послуги, виконання яких документально не підтверджено.

Окрім того, на суми безпідставно виплаченої зарплати переказано єдиного соціального внеску на суму 137 тис. грн.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

1


КОМЕНТАРІ (13)

Фининспекция  обнаглела  вконец!  Драть  откаты даже  с  упраления  юстиции!   Получается,  что  Минфин  стоит  у Яценюка  выше,  чемПетренко  со  своим?  Какая  жажда к  деньгам  в  преддверии  местных  выборов!  Уверена,  только  за  голос  избирателя  яценюковцы  будут  давать  бешенный  нал!  Черновчане  заживут?  А  чего  по  этому  поводу  молчит  рупор  Яценюка,  шептун  бывшего  КГБ, исполнитель  заказныхпубликаций-Кобевко. На  эти  деньги  пихают  в  местные  политики  его  малолетнюю  доцю.  Может  поэтому  он  глухонемой?

avatar

НВ

23 серпня 2015 19:33

За какие года была ревизия?

avatar

???

24 серпня 2015 09:20

За  три  останні  роки.   Перевірка  йшла   чотири  місяці.  За  часи  перевірки,  з  рахунку  держави  пішло  в нікуди,  "на пропітаніє"  шести перевіряючих  по  Чернівцях  і  8, що  їздили  по  області,    біля  400 тис.гр.   А  тому, дійсно,  такі  перевірки  потрібні  лише  інспекціям    і,  коли  вибили  відкати,  управлінню  перевірок.

avatar

ПЕРЕПИЧКА

24 серпня 2015 10:19

Це була планова перевірка? І чого перевірка  йшла   чотири  місяці?

avatar

???

24 серпня 2015 11:02

   Перевірка  тотальна.  По  всій  країні,  але  "результат"  до  виборів  повинна  дать  кожна...    А  довго  тому,  що  ніякого  криміналу  не  було,  а   Шефу    треба  гроші  на  місцеві  вибори.  От  і  сосали  з  пальця!

avatar

Перепічка

24 серпня 2015 11:18

Це нове керівництво управляння юстиції в особі Хохуляка В.В. наводить порядок.

avatar

НЕФІГ

24 серпня 2015 14:46

avatar

Орест Роскрут

25 серпня 2015 17:56

Як який і в чому? - Порядок в бухгалтерії, фінансах і кадрах.

Главбух, начальник матеріально-технічного забезпечення, начальник кадрів - вже пішли. Незабаром в ГУ юстиції буде новий главбух - Людка Стоколаз, та що працювала главбухом у чернівецькій податковій.

avatar

до Ореста Роскрута

25 серпня 2015 22:10

avatar

Орест Роскрут

26 серпня 2015 14:41

Немає паперу, картриджі не заправлені, борг перед Чернівцігазом 100 000 гнр. ...

avatar

Вже так розквітла, що далі нікуди

26 серпня 2015 19:56

Зараз таких кандидатів-"науковців" хохуляків за часи незалежності,  як грязі розплодилось. А начальник-керівник з Хохуляка,  як з члена молоток. 

avatar

JKL

29 серпня 2015 18:05

Доброго дня! Підкажіть, будьласка, чи може бюджетна установа, використавши люстрацію,звільнити людину, що довгий час здійснювала неправомірні дії? Нове керівництво не може здійснювати належне управління, оскільки старі кадри, що працюють вже більше 13 років, чинять спротив. В установі зафіксовано неодноразове нераціональне використання бюджетних коштів, ухвали судів, слідчі дії по випадкам втрат бюджетних коштів, а зробити нічого не може.

https://www.facebook.com/lustrationcommittee/posts/1026856277339452

avatar

АГОВ

04 вересня 2015 20:03

avatar

Орест Роскрут