На Буковині найбільше летальних випадків серед усіх регіонів України: Осачук емоційно звернувся до буковинців

На Буковині найбільше летальних випадків серед усіх регіонів України: Осачук емоційно звернувся до буковинців

18.11.2020, 14:55

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук закликав жителів області зробити все можливе, щоби запобігти подальшому поширенню коронавірусної інфекції та смертям через цю хворобу.

Про це він сказав у відеозверненні у фейсбуці, наголосивши, що нині на Буковині найбільше летальних випадків серед усіх регіонів України, пише molbuk.ua.

"Я хочу подякувати всім буковинцям, які відповідально дотрималися карантину вихідного дня. Інспектори Національної поліції та Держпродспоживслужби дієво нагадували про обмеження тим, хто не почув чи не усвідомив спільної відповідальності у протистоянні пандемії підступної інфекції.

Майже 30 000 буковинців перехворіли з лабораторним підтвердженням, велика кількість перенесли недугу без симптомів або у легких формах. Нас надзвичайно турбує той факт, що кількість летальних випадків на Буковині є найвищою серед усіх інших регіонів України. Мусимо запобігти подальшим смертям людей і зробити це спільно.

Органи державної влади з усіх сил допомагають лікарням фінансуванням та забезпеченням необхідними препаратами, медичним киснем і обладнанням. 1 грудня ми прозвітуємо про результати за поточний місяць – реальні показники реальної роботи.

Лікарі, медсестри і санітари, сімейні лікарі і команди "швидкої допомоги" – всі мобілізовані на 100%. Залишається лише нам усім, які розраховують на медичну допомогу, максимально загальмувати поширення інфекції. Як це зробити? Визначити для себе мінімальне коло людей – рідних, колектив на роботі – з якими мусимо спілкуватися і у наступні 2-3 місяці. Ні з ким більше не контактувати! Не дозволити інфекції захоплювати все нові і нові середовища, не дозволити коронавірусу вбивати наших людей", - сказав Осачук.
1