Микола Федорук, Максим  Бурбак, Олекандр Фищук та Віорел  Ястремський зустрінуться з журналістами

Микола Федорук, Максим Бурбак, Олекандр Фищук та Віорел Ястремський зустрінуться з журналістами

28.09.2014, 00:33

У понеділок, 29 вересня 2014 року, о 12 годині в приміщенні товариства "Знання" (вул. Штейнбарга) відбудеться прес-конференція Миколи Федорука, Максима Бурбака, Олекандра Фищука, Віорела Ястремського - кандидатів в народні депутати Верховної Ради України по  201,202,203,204 одномандатних мажоритарних виборчих округах від ПП "Народний фронт". Про це BukNews повідомили у штабі Народного фронту.

1


КОМЕНТАРІ (12)

 А АЛЬФАТОРИ БУДУТЬ???

avatar

h

27 вересня 2014 21:36

кулявлобні корупційні мпразі! мерзота яка здала Крим Україну і українців на сході країни! падаль яка кинула хлопців на призволяще! тварі кулявлобні!!!!!

avatar

Чернівці

27 вересня 2014 21:49

На  зустрічі треба  задати  М.Бурбаку  питання  про  фінансування  буковинських  дорожників,  яке   саме  Бурбак  ЗВІВ  НАНІВЕЦЬ.  Саме  він,  ЙОГО  ПІДЛЕГЛІ  з  Укравтодору,  разом  з  ПРЕМЬЕРОМ (Фронт  Змін) не  дали   можливості  добудувати  мости  Хотинський  і Звенячинський.  Саме  вони не дали  МОЖЛИВОСТЕЙ  провести ремонти  наших  доріг  і  гроші направили  на Київські і Одеські дороги.   Саме  вони,  не  маючи  досвіду, освіти, з  дитячим  розумом, РОЗВАЛИЛИ ВСЮ  ДОРОЖНУ  ГАЛУЗЬ,  довели  дорожників  до  страйку.  Саме  за їх "панування"  Україна  йде  в  зиму і  зимове  утримання доріг ПОВНІСТЮ  без  СОЛІ, ПММ, "мертвою технікою", з  піврічним боргом  з  з/платні,  5млрд.ним боргами . ЧИ  ВИЙДЕ  ВІН  НА  АКЦІЇ  НА  ДОРОГИ,  як в 2013 році,  коли він  був  їх  ОРГАНІЗАТОРОМ?

avatar

Буковинець

28 вересня 2014 07:55

Нещодавно прочитав статтю журналістки Ереміци про те, як Бурбака "кинув" на велику суму один "кидала" фамілію не називаємо бо не називаємо , лише в некролозі. Мене цікавить таке запитання до міністра, щоб задали журналісти;;; прочитав декларацію яку подав Бурбак, а там за останні роки немає доходів. Питання на яку суму "кинули" Бурбака ,з відки у нього гроші і чи вже віддали велику суму? 

avatar

Виборець, Микола

28 вересня 2014 10:39

Так візьміть і запитайте самі в Ереміци Галини про борги, гроші та те що вона пише. Думаю що завтра вона там буде

avatar

Журналіст виборцю Миколі

28 вересня 2014 12:34

Мене Ереміца не цікавить,як і її думка. Також мене не цікавить чи будуть в Альфатер " (h) сувати" її та інших....

Мене цікавить позиція по ДЕКЛАРАЦІЇ кандидата в народні депутати Бурбака, а саме з відки у Бурбака велика сума коштів коли у деклараці його нуль?

avatar

Виборець,Микола - журналісту 12:34

28 вересня 2014 13:41

Всі до одного в команді Яйценюха брехуни, починаючи з самого камікадзе.  Нахера піаритися що сидить на сходах в аеропорту і чекає летіти економкласом а в Нюйорку замовляти для себе і Ко готелі за 1,5 тис долярів за добу і про це ніц - ніц. Журналюги про це винюхали. Досить подвійних стандартів, так само і Ляшко поступає. Виборці. Голосуємо за партію "Громадянська позиція" і "Батьківщина". Це на сьогодні політики, які говорять правду і знають шляхи розвязання кризових ситуацій в Україні, політичної, економічної,  усунення загрози Путлєра.

avatar

До виборців

28 вересня 2014 13:51

за запроданців з ВО Батьківщина, які 20 років у владі крали і здали Крим голосувати НЕ БУДЕМО,як і за кулявлобів голосувати НЕ БУДЕМО !

avatar

до "до виборців"

28 вересня 2014 14:09

А за що Єреміцу в сміттєвий бак?! Суд вона виграла неділю назад, її адвокати Софяк і Рудницька всі докази дали і показали місце всяким пройдисвітам! Тепер має кидала гроші збирати і віддати.

avatar

Петро

28 вересня 2014 15:40

По 204 округу переможе Василь Васильович Козак

avatar

марта