Михайлішин вважає, що Федорук працював полковником КДБ та був першим секретарем обкому КПРС

Михайлішин вважає, що Федорук працював полковником КДБ та був першим секретарем обкому КПРС

16.10.2014, 00:59

Кандидат у депутати вважає, що його прізвище у люстраційних списка - політичне замовлення

У програмі "Про головне" на телеканалі "Чернівецький промінь" кандидат у народні депутати по 201 округу Віталій Михайлішин розповів про своє ставлення до люстрації та дав оцінку діям міської влади та мажоритарників.

- Думаю, що моє прізвище у люстраційних списках - чиєсь політичне замовлення. Проте я люстрації не боюся та готовий її пройти. Мені не соромно дивитися людям в очі. Якщо хочете люструвати Михайлішина за те що, встановлював дитячі майданчики, купував нове обладнання в лікарні, будував садочки та лікувальні заклади, тоді давайте, - каже В. Михайлішин. - Натомість нікого чомусь не цікавить, що, скажімо, наш колишній мер працював полковником КДБ та був першим секретарем обкому КПРС.

Пан Михайлішин заявив, що іде самовисуванцем у зв'язку із тим, що не хоче працювати на партійних лідерів та залежати від внутрішніх підвалин будь-якого політичного об'єднання.

- Хочу працювати на громаду міста, а не на партійного лідера. Я не тримаюся за депутатський мандат. Думаю, так має чинити кожен депутат, котрий виходить із партії, - каже В. Михайлішин. - Що може зробиди для громади політик, котрий зайнятий перебіганням від однієї політичної сили до іншої Так само не бачу потреби у депутатській недоторканості.

Джерело: promin.cv.ua

Свою нібито службу в КДБ Микола Федорук кілька разів коментував на різних прес-конференціях, зокрема 05.05.2014 р. 

- Я вже не полковник запасу. І ніколи в КГБ не служив і ніякого стосунку, крім того, що стояв на обліку, як і кожний офіцер запасу, не мав.

 

Кандидат в народні депутати України по 201-му одномандатному виборчому округу на позачергових виборах до Верховної Ради України Микола Федорук відповів на закиди про те, що на нього не розповсюджується ухвалений в парламенті закон про люстрацію.

- Я шість разів за своє життя проходив люстрацію після Комуністичної партії, - сказав Микола Федорук відповідаючи на питання журналіста телеканалу "Чернівецький промінь". - Шість разів мене люстрували.

Нагадаємо ЧОО "Майдан" оприлюднив список політичних діячів, яких не можна допускати до влади. Під номером 4 у ньому значиться Віталій Михайлішин

1


КОМЕНТАРІ (21)

а він таки був секретарем обкому і полковником КДБ

avatar

15 жовтня 2014 23:03

Господин Федорук, врите, врите! Кто-нибудь да поверит!

avatar

15 жовтня 2014 23:06

а Михайлішин класний

avatar

15 жовтня 2014 23:07

Это не прокатит.

avatar

Михайлишину

15 жовтня 2014 23:48

Слабо! При СССР каждый второй был партийным, и это было так давно, когда Михайлишин под стол ходил. После смерти Сталина была серость, но не было таких преступлений какие совершила ПР. А Михайлишин только вот-вот как вышел из партии. Но вопрос даже не в партийной принадлежности, а в тех отжимах бизнеса, тех дерибанах, лживости! Кто строил больницы? ФЕДОРУК!!!! А открывал, да открывал - Михайлишин. Перерезать ленточку и обезьяна может. А кто устанавливал детские площадки? СПОНСОРЫ!!! А открывал, да открывал - Михайлишин! Хорошо перерезать ленточку и раздавать детям подарки за чужой счет. Открывашка вы наш, Михайлишин! Вор, приспособленец, иждивенец и карьерист.Как гарячим запахло, сразу умывает руки от ПР, а быть и в это время с партией, которая сделала его секретарем, слабо! Гнилье не может быть личностью.

avatar

Открывашке

16 жовтня 2014 01:33

козлова угомонись.ты за 50 гривень подделываешь документы в своем офисе на Полетаева.или рассказать как тебя хахаль на черном Хаммере из офиса забирает.перестань людям пудрить мозг аферистка языкатая)))

avatar

16 жовтня 2014 07:29

Мухуйлішин, а ти не забув, що твоя кличка "ПОЦ". І що б ти не "видавав", а чернівчани за тебе  не проголосують. Правда дуже шкода, що комсомольське чмо, Хведорук, знову "пройде".

avatar

Юрій

16 жовтня 2014 08:47

Хитрий лис Федорук нехай добровільно  поверне громаді привласнені кошти. Якщо не був, не брав, не брехав - чого ж тоді так впирається і боїться Люстрації?   

avatar

ВДВ

16 жовтня 2014 09:04

  А МИХАЙЛИШИН ПРАЦЮВАВ РЕКЕТЕРОМ БАНДИТОМ ГРАБУВАВ НАШИХ ГРОМАДЯН НА ТЕРЕТОРІЇ РУМУНІЯ  КОЛИ ТІ ПЕРЕВОЗИЛИ ТОВАР З ТУРЦІЇ ЦІ ФАКТИ ЗАФІКСОВАНІ В МАТЕРІАЛАХ ОРС  і шкода що в той час коли микола трохимович був полковником сбу  НЕПОСАДИВ МИХАЙЛИШИНА 

avatar

ДМИТРО

16 жовтня 2014 09:16

Пацанчик  ошибся, не на черном Хаммере, а на вертолете! Закончатся семечки, попроси ее она тебе купит пару стаканчиков, все же веселее будет сплетничать! Хаммер-это клево! Хорошо . что не на велосипеде!

avatar

Юре

16 жовтня 2014 17:23

Які такі ЛІКАРНІ збудував ваш Федорук? Одну дитячу? Так то не він, а ДЕРЖАВА СВОЇМ КОШТОМ

avatar

Дамі (за стилем), що писала Открывашке

16 жовтня 2014 18:23

Чего тут спорить. Что один, что второй - два сапога пара. Обидно, что у нас такое общество, которое позволяет таким людям попадать во власть. А что касается списка, который опубликовал ЧОО "Майдан", то, с одной стороны, только суд может определить виновность человека, а с другой стороны, если копнуть поглубже, то список можно расширить практически до всех кандидатов. Каждый, я думаю, не без грешка. А так это выглядит все, как очередная предвыборная агитация, или правильней сказать, антиагитация.

avatar

Домохозяйка

16 жовтня 2014 20:35

Аде був федорук в ту ніч коли на майдані що хвилини померали патріоти , він з Бурбаком поїхав смотрящий в Чернівці  а кожен голос у В.Р. був  на рахунку щоб проголосували за вивід міліції із майдану. Що йому люди ганьба таким депктатам ні одного законопроекту ні одного виступу

avatar

асторія

17 жовтня 2014 13:38

Аде був федорук в ту ніч коли на майдані що хвилини померали патріоти , він з Бурбаком поїхав смотрящий в Чернівці  а кожен голос у В.Р. був  на рахунку щоб проголосували за вивід міліції із майдану. Що йому люди ганьба таким депктатам ні одного законопроекту ні одного виступу

avatar

асторія

17 жовтня 2014 13:38

Аде був федорук в ту ніч коли на майдані що хвилини померали патріоти , він з Бурбаком поїхав смотрящий в Чернівці  а кожен голос у В.Р. був  на рахунку щоб проголосували за вивід міліції із майдану. Що йому люди ганьба таким депктатам ні одного законопроекту ні одного виступу

avatar

асторія

17 жовтня 2014 13:40

Аде був федорук в ту ніч коли на майдані що хвилини померали патріоти , він з Бурбаком поїхав смотрящий в Чернівці  а кожен голос у В.Р. був  на рахунку щоб проголосували за вивід міліції із майдану. Що йому люди ганьба таким депктатам ні одного законопроекту ні одного виступу

avatar

асторія

17 жовтня 2014 13:40

 А ЧООМайдан  замовні шулери , що не побачили фронтовика ганьбу України федорука кагебіста комуніста комсомольця , та просто непотріб яка дарма протерав штани у В.Р. , а ми платники податку це утр мували,маючи такий  самий сильний в ті часи ринок , воно обкрадало разом  з ринжуком і завжди при любі владі їй служило Люд и невже ми це заслужили, невже господь забув,як ця потвора знущалась над підприемцями рину тягаючи їх 2 роки по судах.тож просніться і вибирайте серцем і розумо м я особисто за Бурегу проголосую. Того в Садгорі знають  поважають   і 2 рази переміг  на виборах домісцевих рад

avatar

асторія

17 жовтня 2014 13:56

Федорук такой полковник как и депутат и как мер - никакой.

avatar

Беня Криг

17 жовтня 2014 16:05

Федорук мудрый, тонкий , сильный человек . Слава Украине. 

avatar

Оставьте человека

17 жовтня 2014 18:21

Михайлишин, ты где столько денег наворовал, чтобы ящиками пить виски? Тебе пора в наркодиспансер. койку для тебя уже осовбодили.

avatar

асторія

17 жовтня 2014 19:02

Дійсно, обличчя таке пропите.

avatar

пияку Михайлішину

17 жовтня 2014 19:04