Михайлішин обіцяє не виганяти підприємців з 'Добробуту'

Михайлішин обіцяє не виганяти підприємців з "Добробуту"

29.07.2013, 03:52

"Підприємці, які заплатили, кошти за торговельні місця попередньому власникові землі, який не надав документів. Будемо розбиратися. Розберемось хто заплатив та будемо за людьми зберігати їх торгові місця і їхню власність. Тобто вони й надалі зможуть там працювати. Ніхто нікого не буде виганяти. Ми проведемо зустріч із підприємцями на цю тему після чергового рішення передачі земельної ділянки МТК «Калинівський ринок» для здійснення господарської діяльності", - запевнив на сесії міськради Михайлішин.

Відео Буковинська правда

1


КОМЕНТАРІ (7)

Хто такий цей самозванець???  Щоб казати про чужу власність???  Геть з Чернівців!!!!!!!!

avatar

підприємець

29 липня 2013 08:40

Лазарєв,ти вже вийшов на роботу? )))

avatar

до першого коментатора

29 липня 2013 10:14

Да кто с тобой будет встречаться распорядитель . Ваш следующий шаг понятен - судом аннулировать договора купли- продажи у предпринимателей. Далеко ходить не надо- 5 сектор. Там десяток предпринимателей себя защитил а здесь ???? И не надо нас приписывают к себе и раздавать наши места нам же с барского плеча.
avatar

Предприниматель

29 липня 2013 10:25

Лучше иметь дело с Добробутом, чем с Калиной. Там пресуют вдвойне по бессприделу. Не слушайте Михайлишина - это временное слабомыслящее существо скоро уедет в Киев, а нам розгребать все это гамно надо будет самим.

avatar

Предприниматель с Добробута

29 липня 2013 10:28

К ресурсу. Публикуйте всех предпринимателей , а не выборочно. Все хотят высказать свое мнение этой власти.
avatar

Предприниматель

29 липня 2013 10:36

Лазарев, не устал по клавиатуре стучать?

avatar

к 4-6

29 липня 2013 10:38

А что администрация Добробута вот так все отдаст. А где решения о том что суд и депутаты вообще не тот акт на землю отписывают Калиновскому рынку. Этою какими надо быть идиотами чтобы подать в суд и оспаривать не то что имелось ввиду. Добробута где решения других судов объясните предпринимателям. Отбирают у вас завтра будут отбирать у нас.
avatar

Предприниматель Добробута

29 липня 2013 12:19