Марина Тимофійчук написала заяву на звільнення

Марина Тимофійчук написала заяву на звільнення

09.02.2015, 20:47

Нагадаємо, сьогодні вранці начальник департаменту суспільних комунікацій Чернівецької ОДА Марина Тимофійчук звинуватила нове керівництво Чернівецької ОДА у "брудних іграх".

1


КОМЕНТАРІ (18)

А чому за згодою сторін, щоб пів року ще виплачували зарплату. Якщо така ПАТРІОТКА, то потрібно писати ЗА ВЛАСНИМ БАЖАННЯМ! Всіх звинувачує, а сама грошей ще з бюджету додатково хоче На прощання! Підеш до тата в сауну, спини будеш натирати, співати клієнтам..!

avatar

Сусід

09 лютого 2015 18:58

 но вона буде ще за відпутку і все решта гроші брати і таке інше

маладцом всі ці чинуші ! косят бабло   і косят різні там відпуска відпускні оздоровітельні преміальні за наднормові......)))))))

 

КЛОУНИ революційонниє!!!!

avatar

)))))

09 лютого 2015 19:01

Одне діло співати, друге діло бути чиновником, нічим не краща за  Мальону, в період інформаційної війни нічого не зробила  в якості керівника департаменту

avatar

софія

09 лютого 2015 21:27

ПРО ЩО ВОНА ГОВОРИТЬ, ІЗ-ЗА ТАКИХ ЯК ВОНА В КРАЇНІ СРАЧ,  ВИ ПОДИВІТЬСЯ НА ДАТУ НАПИСАННЯ ЗАЯВИ!!!!!???? ЦИМ ВСЕ ПРО НЕЇ СКАЗАНО, ВОНА ЗАЯВУ ПРАВИЛЬНО ОФОРМИТИ НЕ ВМІЄ, ЯКА З НЕЇ РОБОТА??????????????

avatar

дата

09 лютого 2015 21:36

Напевно  слухала свій айфон на всіх парах, або париз ділового мовлення перепутала з тусовкою  в егоїсті

avatar

пкскпкп@gmail.com

09 лютого 2015 21:49

одразу впізнаю недобитків пр.

Тимофійчук працювала як мінімум не гірше за своїх попередників. Зробила одну хорошу річ -  розігнала нікому не потрібний департамент. А з його функціями легко справиться група чи максимум сектор. 

avatar

Блогер

09 лютого 2015 22:42

дорога Софійко,

даю тобі короткий лікбез, щоб ти мала уяву: інформаційна політика формуються в межах всієї країни з чітким розподілом функцій для всіх субєктів, тому ставити в провину Марині не проведення такої політики -  прояв твоєї необізнаності в темі. І ще, Софійко, інформполітики навіть на рівні області це не Борди з написами "край, де варто жити", чи " батьківщина Миколайчука запрошує", 

avatar

Стець

09 лютого 2015 22:53

Так вона з травня звільняється????????

avatar

дата

09 лютого 2015 23:00

Якщо ви у цьому нічого не розумієте, то краще на пиз*іть. Про інформ. політику, та що це таке.

Співачка своє відспівала - купа проблем у т.ч. з "першою" мобілізацією на совісті таких волоцьких фахівців з "внутрішньої політики"

avatar

До того, хто тіпв "стець"

09 лютого 2015 23:25

Шановний, проФФесіонале, то може ви більше піднімали бойовий дух наших воїнів та популяризували мобілізацію, ніж Марина, котра постійно підтримувала контакт з нашими в АТО, котра писала патріотичні тексти (які Вам такі немилі), знімала кліпи. Чи це у ВАС, як провідного попопротирача ОДА, чий професіоналізм вимірюється десятками пар протертих брюк, така класова ненависть до молодої людини, котра не побоялась працювати по-новому, розворушити бездарну і неконкурентноспроможну   структуру ОДА. Якщо так - то мені вас жаль. Ви не здатні трансформуватися, і, швидше за все, новий голова розпрощається з ВАми. 

 

avatar

ДО того, хто тіпа дата

10 лютого 2015 09:25

avatar

Слава

10 лютого 2015 09:46

Молодець Марино! Все зміниться, колись.

avatar

Слава

10 лютого 2015 09:47

"Популяризовала мобілізацію...писала тексти...знімала кліпи" )))) так це можеш робити дома за власний рахунок.

avatar

до ТОЇ що сама себе хвалить )

10 лютого 2015 10:06

"класова ненависть до молодої людини" ))))) сєлфі себе коханої це дуже величезна та корисна праця, але зіркою не станеш.До Лорак не дотягнешся )))

avatar

до ТОЇ що сама себе хвалить )

10 лютого 2015 10:08

"розворушити бездарну і неконкурентноспроможну структуру ОДА " )))))     яку-яку ? )))) як то кажуть - чим би дитя не тєшилось, аби не вєшалось .

avatar

до ТОЇ що сама себе хвалить )

10 лютого 2015 10:11

"розворушити бездарну і неконкурентноспроможну структуру ОДА " )))))     яку-яку ? )))) як то кажуть - чим би дитя не тєшилось, аби не вєшалось .

avatar

до ТОЇ що сама себе хвалить )

10 лютого 2015 10:12

ФУ, яка безграмотна особа! Добре, що нарешті пішла з ОДА. Прикро, що такі неуки, як ця М.Тимофйчук,  пролазять, спекулюючи правдами і неправдами, на такий високий державницький пост. Було видно, що вона нікудишня, при цьому вміло використовувала посаду задля власних інтересів, але ... більше скажу пізніше!!! Противно дивитись на цю написану заяву з помилками і знати, що ця тупа начальниця керувала людьми та інформполітикою в нашій області!!! Жах!

avatar

Уважна, з Чернівців

12 лютого 2015 00:48

Ванзуряк лох тупаролий таких і понаберав лохів та лошиць зробив з ода повійний дім

avatar

лябовь