Максим Бурбак: Вступ України до ЄС і НАТО – пріоритети 'Народного фронту' (відео)

Максим Бурбак: Вступ України до ЄС і НАТО – пріоритети "Народного фронту" (відео)

14.11.2017, 16:00

"Народний фронт" визначив на своєму з'їзді необхідність отримання плану дій для вступу України в НАТО та набуття статусу члена Європейського Союзу.

Про це з трибуни парламенту заявив керівник фракції Максим Бурбак.

"Україна має звернутись до Європейського Союзу, щоб отримати перелік критеріїв та умов для набуття статусу члена ЄС", - сказав він.

"Необхідно відновити переговори про отримання Плану дій щодо членства України в Альянсі. Найкраща гарантія безпеки для України – це членство в НАТО", - підкреслив Максим Бурбак.

Він також наголосив, що партія визначились із необхідністю проведення конституційних змін для чіткого розподілу повноважень та встановлення балансу відповідальності між гілками влади в умовах парламентсько-президентської республіки. 

"З’їзд партії проголосував за те, щоб ініціювати активну, відкриту, предметну дискусію про конституційну реформу в сфері організації центральної влади, розподілу повноважень та відповідальності між гілками влади. Ми розглядаємо таку реформу як шлях до упорядкування системи державного управління відповідно до євроатлантичного курсу, обраного українським народом. Паралельно, "Народний фронт" закликає якнайшвидше привести у відповідність до діючої Конституції законодавство України", - наголосив керівник фракції. 

Серед інших напрямків, які "Народний фронт" визначив під час з'їзду, за словами Максима Бурбака, це відсіч російській збройній агресії, подальше зміцнення оборонного сектору, повернення Криму і Донбасу, зміцнення енергетичної безпеки України та зростання економіки.

1


КОМЕНТАРІ (2)

Це не пріоритети фезешників, Батьківщина роки тому назад зібрала підписи, щодо проведення референдуму по вступу України в НАТО, а вони заблокували це, а тепер роблять собі .... хочеться матюкнутися.

avatar

14 листопада 2017 17:40

дорога в нато заказана так само як вступ до єс

avatar

Закон

14 листопада 2017 17:59

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.