Максим Бурбак: Причин для відставки Уряду немає, комусь хочеться роздмухати ситуацію 2-річної давнини (відео)

Максим Бурбак: Причин для відставки Уряду немає, комусь хочеться роздмухати ситуацію 2-річної давнини (відео)

19.04.2018, 09:44

У фракції “Народний фронт” немає претензій до діяльності Уряду Гройсмана.

Про це в ефірі одного з телеканалів заявив керівник фракції Максим Бурбак.

“У “Народного фронту” до діяльності Уряду Гройсмана питань немає. Причин щодо відставки я не бачу. Ми постійно зустрічаємося з міністрами, які були делеговані до Уряду по квоті “Народного фронту”. Якщо в колег по коаліції є питання щодо змін в складі міністрів від їхньої квоти – будь ласка, запропонуйте, ми готові розглядати”, - зазначив він.

Максим Бурбак підкреслив, що при призначенні Уряду однією з вимог “Народного фронту” було продовження курсу реформ, започаткованих Урядом Яценюка.

“Ми голосуємо за всі рішення і бачимо, що реформи продовжуються”, - наголосив керівник фракції і додав, що Уряд готовий до звіту.

“Уряд прозвітує. Якщо є якість питання, Уряд може прозвітувати на засіданні фракції. Але на Погоджувальній раді я чомусь не почув від інших голів фракцій і груп якихось питань щодо звіту”, - зазначив Максим Бурбак.

“Комусь хочеться роздмухати ситуацію, яка була 2 роки тому? Ми знаємо, скільки витратили грошей, щоб дестабілізувати ситуацію, і марно витратили грошей для того, щоб скомпрометувати Уряд Яценюка. Що сталося? Те що ми тоді робили – ми продовжуємо робити далі”, - підкреслив керівник фракції “Народний фронт”.

Джерело: http://nfront.org.ua/news/details/maksim-burbak-prichin-dlya-vidstavki-uryadu-nemaye-komus-hochetsya-rozdmuhati-situaciyu-2-richnoyi-davnini

 
1


КОМЕНТАРІ (1)

що сука страшно??  Бійся вже скоро

avatar

Ох

19 квітня 2018 11:51

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.