«Мажоритарники» у чернівецькій області крадуть та списують виборчі програми

«Мажоритарники» у чернівецькій області крадуть та списують виборчі програми

07.10.2014, 19:46

Чернівецька Громадська мережа ОПОРА організувала у Чернівцях круглий стіл на тему: «Особливості виборчої кампанії 2014 в Чернівецькій області».

Активісти громадських організацій, майбутні спостерігачі на виборах та кандидати у депутати обговорювали, які риси має виборчий процес на Буковині. З’ясувалося, що окремі «мажоритарники» неспроможні самостійно написати свою виборчу програму. Більше того, є претенденти в народні обранці, які просто… крадуть програми у інших.

- Один з кандидатів по 202-му округу «взяв» програму з округу кандидата у депутати Чернігівської області, який балотувався у 2012 році. Там просто змінили «чернігівчани» на «буковинці», - розповідає активіст ОПОРИ Надія Бабинська.

За словами спостерігачів ОПОРИ, у 201 окрузі є навіть майже ідентичні виборчі програми. Хто саме «списує» серед кандидатів не називають.

Відомо, що один х них - самовисуванець, інший - іде на вибори від політичної партії.

Джерело:  chv.tv

1


КОМЕНТАРІ (11)

Имя, сестра????

avatar

Имя

07 жовтня 2014 19:01

Самі порівняйте: 

Програма Віталія Михайлішина

https://app.box.com/s/7cewrmnwj5x4ia5by4sz

і програма Володимира Кедя  з 2012 року

https://vk.com/wall-33177896_52

 

avatar

Михайлішин украв у Кедя

07 жовтня 2014 21:28

Бомбонова принцеса Надія Вірна у миру Бабинська в газеті Час більше не працює?
avatar

Дон Педро Чупакабро

08 жовтня 2014 00:24

Це все комедіянство на бабло грантів. Оці опори, насправді не мають під собою ніякої опори. Бо як тільки грантожерські гроші перестануть поступати так і рухне піраміда ммм з назвою опора

avatar

По чем опиум для народа ?

08 жовтня 2014 23:05

Якісь рагулі все бла бла бога Та ви вже задрали народ! Краще б ті гроші що смокчете з за границь людям та дітям віддали, бо з вас толку як з цапа молока. Позорники

avatar

Заволока

09 жовтня 2014 02:29

мнЄ нравІцА як НадЮша облизує кулявлобів ,давай НадЄжда продовжуй в тому дусі і до панелі недалеко тоби, ти вже майже там ги)

avatar

мнЄ нравІцА

09 жовтня 2014 08:22

Вона коза тупорила, а чого не скаже як її татко корупціонер бабло краде у людей! Надя розкажи

avatar

Олег

09 жовтня 2014 14:36

То вана вірна заграбастанню бабла))))))) сімей ні традиції злодійні))))))

avatar

?

09 жовтня 2014 14:53

І ця шлюха продажна ще буде тут гавкати про програми?! Курва грантівська пішла на три букви! Що вже забула шльондра як в міськраді соплі жувала? Сука злодійська! Полежати ще каспруку може ще пару бабосів підкинут тобі! Виплодочка зека!!! Геть наволоч!

avatar

Коля

09 жовтня 2014 15:28

на фото шлюха комуняцкоригівска

avatar

буковинці