Каспрук буде розслідувати порушення Бешлея під час ремонту проспекту Незалежності

Каспрук буде розслідувати порушення Бешлея під час ремонту проспекту Незалежності

16.06.2020, 18:37

Директора департаменту ЖКГ поновили на посаді  та відсторонили від виконання  посадових обов’язків

На виконання рішення Чернівецького окружного адміністративного суду  міський голова Олексій Каспрук  16 червня своїм розпорядженням поновив Володимира Бешлея  на посаді директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради з  4 квітня  2020 року. 

Володимиру Бешлею залишили раніше присвоєний 9-й ранг в межах четвертої категорії посад місцевого самоврядування та надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 30% до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.

Іншим  своїм розпорядженням  міський голова Олексій Каспрук   призначив стосовно директора департаменту ЖКГ Володимира Бешлея  службове розслідування  щодо проведення додаткових будівельних робіт на об'єкті будівництва «Капітальний ремонт Проспекту Незалежності (від вулиці Героїв Майдану до вулиці Головної) загальною вартістю  орієнтовано 15274,807 тис. грн. за відсутності договірних відносин, відхилення від проектно-кошторисної документації та з порушенням процедури, передбаченої чинним законодавством,  а також стосовно  звернення Володимира Бешлея   щодо проведення за переговорною  процедурою закупівлі   у ТОВ «Компанія «Євродор»  додаткових робіт з  капітального ремонту Проспекту Незалежності (від вулиці Героїв Майдану до вулиці Головної) на загальну суму 29,22 мільйона гривень, більша  частина з яких вже виконана.

На період проведення службового розслідування  директора департаменту міської ради  Володимира Бешлея відсторонено від  виконання службових обов’язків.    

Робоча комісія з проведення  службового розслідування  має закінчити роботу до 15 серпня  ц.р. та ознайомити  Володимира Бешлея з актом службового розслідування.

Фото: Максим Козменко для ІА АСС 

1