Іван Рибак: «Відкриття сучасної школи у Йорданештах стане важливим кроком для покращення освіти у селах області»

Іван Рибак: «Відкриття сучасної школи у Йорданештах стане важливим кроком для покращення освіти у селах області»

11.01.2018, 18:47

Сьогодні, 11 січня у селі Йорданешти Глибоцького району урочисто відкрили будівлю нової загальноосвітньої школи I-III ступенів.

У церемонії відкриття взяли участь міністр освіти і науки Лілія Гриневич, міністр закордонних справ України Павло Клімкін, міністр закордонних справ Румунії Теодор-Віорел Мелешкану, міністр національного виховання Румунії Лівіу-Маріан Поп, представники крайової влади, дипломати, а також народний депутат від «Солідарності» Григорій Тіміш та голова Чернівецької територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», народний депутат України Іван Рибак.

Народні депутати разом з гостями заходу оглянули приміщення новозбудованої школи та поспілкувалися з педагогічним колективом.

«Надзвичайно приємно, що учні нарешті можуть навчатися у новозбудованій школі. Впевнений, що відкриття сучасної школи у Йорданештах стане важливим кроком для покращення якості освіти, зокрема, у селах Чернівецької області. Бажаю учням нових злетів, великих успіхів та незгасної жаги до знань», – зазначив Іван Рибак.

Будівництво школи у селі Йорданешти розпочалося у 2011 році поряд зі старою, аварійною, яку побудували ще за часів Австро-Угорщини. Будівництво кілька разів припинялося час через недофінансування. Нова школа має охопити навчальним процесом 264 учня.

Джерело: Солідарність Чернівецька область

1


КОМЕНТАРІ (1)

Рибаку  бажано  триматись  на  відстані  від Тіміша.  Загальна  вага  останнього  пропорційна  навпаки  його  розуму.    Про  порядність  нічого  і говорити,  її - нуль. Більше  трьох  років  сидів,  що тарган. А  ось тепер,  перел  виборами,  засовався,  поливаючи  порядних людей  брудом.

avatar

Йося

11 січня 2018 21:35

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.