Іван Мунтян заявив, що громадяни помилилися обравши Зеленського Президентом України

Іван Мунтян заявив, що громадяни помилилися обравши Зеленського Президентом України

21.07.2020, 13:38

Про це у коментарі журналістці Галині Єреміці повідомив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. 

Про це пише www.buknews.com.ua

- Якщо ж говорити про загальну ситуацію у державі, то, напевно, тільки лінивий нею не цікавиться. Ще з 2013 року, часів Майдану, ми боролися за те, щоб з життя наших громадян зникла несправедливість, і вся та неправда, яка в ньому була. На перевеликий жаль,  цього не відбулося. Сьогодні хаос по всій державі. Влада не справляється з тими обов'язками, які на неї покладено, не виконує тих обіцянок, які давала людям. 

- Люди сподівалися на кращі зміни, але ми сьогодні маємо ті самі проблеми: репресії, переслідування, зовнішній вплив на державу. Тому я ставлю питання: за що ми боролися. Нічого доброго в державі немає. 

- Наприклад, у нашої політичної сили ВО "Батьківщина", нашого лідера - Юлії Тимошенко є чітке бачення, як вивести Україну з цієї кризи. Ми можемо звітувати за ту роботу, яку ми зробили. У нас є результати, і нам є з чим іти до людей. І могли би зробити ще більше, якби мали можливість і владу. Реально знаємо, вміємо і можемо. На превеликий жаль, у нас немає таких повноважень. Ми можемо тільки закликати владу повернутися обличчям до людей і виконати свої обіцянки. 

- Бо вся повнота політичної влади у країні належить одній політичній силі, можна сказати навіть одній особі - Володимиру Зеленському.  Я не хочу казати про непрофесіоналізм Зеленського у його професії, але до  управління державою повинен бути зовсім інший підхід і інше розуміння процесів. Керувати державною і нести відповідальність на такому рівні - це не жартувати. Під час виборів люди, зазвичай, чіпляються за що можуть, але цей їхній вибір був неправильним.   Те, що такі закони, які були проголосовані - про продаж землі, не йдуть на користь людям, це вже всім зрозуміло. 

- Значної шкоди економіці завдав карантин. У сусідній Румунії, наприклад, держава компенсувала підприємцям і підприємствам ті заробітні плати, які мали отримати люди, поки сиділи вдома. Мені це точно відомо від румунських підприємців з якими я спілкувався, те саме мені підтверив голова Сучавської повітової ради. У них це працює, у нас нічого цього немає. Люди залишилися наодинці зі своїми економічними проблемами. Верховна Рада України приймає ті питання, які замовляють за кордоном. А на те, що потрібне для стимулювання виробництва, не зважає. 

- Напередодні місцевих виборів, які повинні відбутися восени, потрібно зважувати все, що було зроблено за цей час. Нам не варто чекати до наступних президентських виборів, а вже зараз зробити правильні висновки. Якщо хтось думає, що люди не розбираються у тому, що відбувається, то він глибоко помиляється. Кожен керівник держави, приходячи на посаду, думає, що зможе обманути людей, приховати від них якісь свої дії чи наміри. Це не так, - сказав Іван Мунтян. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий територіальний поділ області залишив буковинці наодинці зі своїми проблемами, - голова Чернівецької облради

Голова Чернівецької обласної ради розповів, коли депутати голосуватимуть за недовіру голові Чернівецької ОДА

1