Іван Мунтян 'благословив' Сергія Осачука на посаду і закликав його підлеглих подавали власні пропозиції до проекту бюджету

Іван Мунтян "благословив" Сергія Осачука на посаду і закликав його підлеглих подавали власні пропозиції до проекту бюджету

09.12.2019, 12:08

Активний тиждень голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян розпочав з участі в апаратній нараді під головуванням голови Чернівецької ОДА Сергія Осачука.

Голова крайового парламенту привітав Сергія Дмитровича з призначенням на високу та відповідальну посаду. Висловив свою чітку позицію щодо подальшої співпраці в напрямку розвитку буковинського краю. Запевнив, що представницька гілка влади області й надалі готова підтримувати та усіляко сприяти впровадженню позитивних ініціатив та напрацювань.

- Прийдешній тиждень проведемо в активній співпраці, адже ми знаходимося на завершальному етапі погодження Обласного бюджету на 2020 рік. Користуючись нагодою, звернувся до всіх присутніх на нараді керівників управлінь з тим, щоб вони подавали власні пропозиції для подальшого розгляду і затвердженні бюджету на майбутній сесії Чернівецької обласної ради, - поділився враженнями від апаратної наради Іван Мунтян. 

- Приємно було почути з уст нового очільника області чітку конкретику щодо бачення розвитку області, вирішення пріоритетності першочергових завдань та динамічний підхід до формування подальших напрямків роботи.

- Відтак побажав Сергію Дмитровичу успіхів у всіх починаннях та Божих благословінь.

1