Про це Іван Мунтян написав на своїй сторінці в мережі фейсбук.

За його словами, під час формування партійного списку «Батьківщини» на вибори до парламенту велика кількість місць була запропонована керівникам обласних організацій відповідно до їх результатів на президентських виборах. Наша область на президентських виборах показала другий результат по Україні за кількістю голосів, відданих за Юлію Володимирівну Тимошенко, тож була пропозиція іти до Верховної ради у другій десятці списку партії. Згідно соцопитувань, це місце дозволяє потрапити у парламент та стати народним депутатом.

Проте він відмовився від «прохідного» місця у списку оскільки як голова обласної ради, почав низку інфраструктурних проектів, які вважає за необхідне завершити.

«Більшість голів облорганізацій відмовилися від походу до Верховної ради. Ми залишаємося працювати на посадах, ввірених нам громадою.

Ціную послідовність. Як голова обласної ради я почав низку інфраструктурних проектів, які вважаю за необхідне завершити. Це і моя персональна відповідальність перед громадою, довіру якої я мушу виправдати», – зазначив Іван Мунтян.

Водночас політична партія ВО "Батьківщина" визначилась із кандидатами у народні депутати, які балотуватимуться на чотирьох мажоритарних виборчих округах у Чернівецькій області.

Це випливає із Facebook-допису голови Чернівецької облради, керівника обласного осередку політичної партії "Батьківщина" Івана Мунтяна.

Зокрема, в своєму дописі про партійний з’їзд, чиновник зазначив:

"А Буковину в парламенті, впевнений, достойно представлятимуть наші партійці, які переможуть у мажоритарних округах. Час спробувати свої сили молодим. Правду кажу, Олександр Пуршага, Андрій Маковей, Артур Мунтян, Василь Мельник?".

Очевидно, що балотуватись від "Батьківщини" на окрузі №201 з центром у Чернівцях буде Олександр Пуршага (депутат Чернівецької міськради, начальник управління капітального будівництва Чернівецької ОДА).

На окрузі №202 з центром у Сторожинці буде депутат обласної ради, підприємець Андрій Маковей.

Водночас на виборчому окрузі №203 з центром у Новоселиці представляти "Батьківщину" буде син голови облради, депутат Чернівецької міськради, підприємець Артур Мунтян.

А на окрузі №204 з центром у Хотині від "Батьківщини" балотуватиметься Василь Мельник – перший заступник голови Чернівецької обласної організації політичної партії ВО "Батьківщина".