Іван Мунтян ініціював звернення до керівництва держави щодо спрямування 68 мільйонів гривень, які область ледь не втратила, на ремонт дороги «Чернівці-Житомир»

Іван Мунтян ініціював звернення до керівництва держави щодо спрямування 68 мільйонів гривень, які область ледь не втратила, на ремонт дороги «Чернівці-Житомир»

13.09.2018, 20:11

Незважаючи на те, що сесія тривала майже повний робочий день, депутатський корпус обласної ради спрацював на відмінно: окрім змін до бюджету на цей рік, а також змін та затвердження низки комплексних і регіональних програм, прийняли без перебільшення доленосне рішення, що дозволить врятувати наш санаторій «Брусниця», який через багаторічне хронічне недофінансування опинився без перебільшення на межі існування, - прокоментував результати роботи депутатів голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. 

- Також ініціював звернення до керівництва держави щодо спрямування 68 мільйонів гривень, передбачених на ремонт автошляхів області, які за повідомленнями регіональних ЗМІ ми ледь не втратили, на ремонт дороги «Чернівці-Житомир».

- Відрадно й те, що Чернівецька обласна рада звернулася до Верховної Ради України та решти обласних рад щодо покращення соціального захисту активістів та учасників Народного Руху України за перебудову, які свого часу зробили усе залежне, аби нині ми жили у вільній та незалежній Україні.

- Дякую колегам – депутатам за витримку, терпіння та сумлінну роботу. Вірю, що рішення, які ми сьогодні прийняли, допоможуть покращити життя буковинців.

- Принагідно вшанував визначний особистий внесок у вивчення давньої історії східних слов’ян та фундаментальні наукові дослідження знаного археолога і краєзнавця Бориса Тимощука, вручивши Почесну відзнаку обласної ради «За заслуги перед Буковиною» донці Бориса Анисимовича пані Галині. Також за вагомий особистий внесок у справу виховання підростаючого покоління та з нагоди 65-річчя від дня народження нагородив Почесною грамотою та годинником обласної ради багаторічного директора Хотинської школи-інтернату № 2 Гната Дідича, - написав Іван Мунтян на своїй сторінці у ФБ. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Програми будівництва доступного житла і розвитку архівної справи до 2020-го: на 24-й сесії Чернівецької обласної ради (+коментар Івана Мунтяна)

1