У Чернівецькій області інспектора прикордонної служби, якого підозрювали в отриманні 1,5 тис доларів хабара, оштрафували на тисячу

У Чернівецькій області інспектора прикордонної служби, якого підозрювали в отриманні 1,5 тис доларів хабара, оштрафували на тисячу

14.01.2020, 17:51

Прокуратурою Чернівецької області підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно інспектора прикордонної служби відділу прикордонної служби «Кельменці» Чернівецького прикордонного загону Державної прикордонної служби України за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 368 та ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою та зловживання впливом).

Як повідомлялось раніше, державний інспектор був затриманий за підозрою у одержанні неправомірної вигоди в сумі 1500 доларів США за сприяння, як особисто, так і шляхом впливу на співробітника, у безперешкодному переміщенні товарів через державний кордон України, без оформлення будь-яких документів.

Кельменецький районний суд призначив правопорушнику покарання у виді штрафу в розмірі 23800 гривень з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням правоохоронних функцій, а також охороною державного кордону строком на 3 роки.

 Пресслужба прокуратури Чернівецької області

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Інспектору митного контролю, викритому на одержанні неправомірної вигоди, повідомлено про підозру

1