Хотинські регіонали з надією чекали на візит Порошенка

Хотинські регіонали з надією чекали на візит Порошенка

04.05.2014, 00:29

Зліва - голова Хотинської РПО Партії регіонів - Юзва. Справа - голова молодіжної РПО Партії регіонів - Хомич. З надією чекали на візит Порошенка... 

Колишній захисник демократії Луценко перейшов на бік олігархів і Партії регіонів?

Фото з мережі ФБ. 

Ще один колишній регіонал Михайлішин навіть мок під дощем,щоб послухати Порошенка.

 Фото Молодий буковинець. 

1


КОМЕНТАРІ (7)

І тут "нєдоразумениє"

avatar

Панас

03 травня 2014 21:39

Нашо ви показуете цю втрату Вітальку ганьба йому. Малиб совість людям тошно від його брехні зажрався вже тай накрався злодій

avatar

Недовіра

03 травня 2014 21:39

Так штабом Порошенка керує законспірований регіонал Куліш Володимир. Козак в нього практично жиє. Люди добре пам"ятають як він на ГАЕСі всіх змушував за Семенюка голосувати. Як лобузався і лобузаєсься з Папієвим. І подивіться хто в Хотині, в Кельменцях, в Новоселиці в штабах? Цікаво Порошенко про це знає?
avatar

Іван

04 травня 2014 11:01

юрку йде їх всіх порострілюй,як і тих сорок мільйонів що взагалі не були на майдані

бери з галею йгорком радіоістом та кулявлобами і всіх пух-пах пух-пах

давай юрку !!! бо обосрон твій мало хто виде 

 

avatar

вуйко з полонини

04 травня 2014 11:40

ПОРОШЕНКО ЯКЩО ВИГРАЕ ВИБОРИ ВСІХ УБЛЮДКІВ ВИКИНЕ В ДАНИЙ ЧАС ЙОМУ ВОНИ ПОТРІБНІ НЕХАЙ ГАВКАЮТЬ  

avatar

дмитро

04 травня 2014 11:40

Не наша влада! Горіти вам в пеклі! Вам не забрехати події в Одесі!

avatar

Революціонер

04 травня 2014 22:32

А ще в Хотині, на площі, зібралось безліч людей(приблизно 500 чол.), які в свій час були членами різних партій. І, навіть демократи-крикуни сьогоднішні, теж перескакували від однієї політсили до іншої - де тепліше та годують краще. Люди в Хотині хто на живого майбутнього Президента прийшов подивитись, хто пісні "Мандрів" послухати, хто скоштувати кулеші від правосекторного Сашка. Рідко до нас такі великі люди приїхають. 

avatar

Хотин

17 травня 2014 01:49