Голови сільських рад та ОТГ Глибоцького та Хотинського районів висловили позиції мешканців населених пунктів громад щодо подальшого об’єднання

Голови сільських рад та ОТГ Глибоцького та Хотинського районів висловили позиції мешканців населених пунктів громад щодо подальшого об’єднання

07.09.2019, 11:21

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян провів робочу нараду щодо попереднього обговорення та підготовки проекту рішення сесії Чернівецької облради про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Чернівецької області.

У нараді взяли участь заступник голови ОДА Ігор Богатирець, директори департаментів ОДА - фінансів Анжела Дякова, та регіонального розвитку Віктор Подорожний, депутат облради, голова постійної комісії з питань приватизації та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області Любов Годнюк, начальник управління майном Чернівецької облради Степан Чернушка.

Також були запрошені низка голів сільських рад та ОТГ Глибоцького та Хотинського районів, які висловили позиції мешканців населених пунктів громад щодо подальшого об’єднання.

Іван Мунтян запевнив учасників наради, що поінформує про відповідні рішення громад відповідну міжфракційну робочу групу обласної ради з вивчення цих питань.

Група проведе своє засідання у понеділок, 9 вересня.

Також відповідні рішення мешканців майбутніх ОТГ будуть доведені до відома депутатів Чернівецької обласної ради у вівторок під час відзначення Дня депутата.

1