Голові Чернівецької обласної ради Бойкові набридло кататися на старих службових авто?

Голові Чернівецької обласної ради Бойкові набридло кататися на старих службових авто?

26.06.2021, 09:11

 Чернівецька обласна рада вирішила продати автотранспорт для обслуговування чиновників. Їх виставлять на продаж через відкритий аукціон у системі Prozorro.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької обласної ради. 

На аукціон виставили 9 автомобілів. Таке рішення було прийнято з метою економії бюджетних коштів на їх утримання.

Це автівки марок Мерседес, ВАЗ, ГАЗ, Пежо, та інші.

Транспортні засоби були в експлуатації понад 25 років.

Стартові ціни на ці автомобілі різні - залежно від марки, стану та об`єму двигуна.

Онлайн-аукціон проходитиме 8 липля впродовж всього дня.

Кошти від реалізації планують залучити до чернівецького обласного бюджету.

Яким транспортом посадовці найвищого представницького органу влади краю, зокрема його голова пан Олексій Бойко з заступниками, користуватимуться натомість прес-служба Чернівецької обласної ради не повідомила. 

Зокрема, чи братимуть новенькі авто еліт-класу для керівних персон у лізинг в приватних автофірм, чи посадовці обласної ради користуватимуться власними машинами. Раніше голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко, наприклад, оприлюднив електронну декларацію про доходи і витрати у 2020 році. У декларації, зокрема, вказано, що Бойко володіє автомобілем Mitsubishi Padjero 2008 року випуску вартістю 140 тис грн. У 2020 році дружина посадовця придбала легковик Toyota RAV4 2020 року випуску вартістю 795 тис грн. У декларації вказано, що Бойко користується цією автівкою за усною домовленістю з дружиною.

Чи не обернеться піар на нібито розпродажі старого металобрухту насправді ще більшими витратами на утримання посадовців? Так, як це вже було у ситуації з Чернівецькою ОДА.  

Нагадаємо, голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук публічно закидав керівнику КП «Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад»  Анатолію Федоруку, мовляв, той перетворив автобазу на джерело власного збагачення через залучення комунального підприємства в розрахунки з його сімейним бізнесом. І погрожував звільненням. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Завищені суми на ремонт старих автомобілів, незаконні зарплати окремим працівникам, переплати підрядникам та порушення тендерних процедур: КП, яке надає транспорті послуги Чернівецькій ОДА, допустило фінансових порушень на понад мільйон гривень

А 25 лютого 2020 року з обласного бюджету рішенням все тієї ж Чернівецької обласної ради  виділили 1,5 мільйонів народних гривень для обслуговування лізингу у приватної автофірми, яка надала ОДА для катання два новенькі авто еліт-класу. Хоча в гаражах КП «Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад» (в народі це КП зветься автобаза) є машин, які успішно возили попередніх голів ОДА. 

Водночас у січні вже цього 2021 року голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко відновив на посаді  керівника комунального підприємства "Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад" Федорука А.І.  (Розпорядженням голови Чернівецької обласної ради від 19.01.2021р. №4  за результатом розгляду матеріалів щодо відсторонення  керівника комунального підприємства скасовано розпорядження обласної ради №538 та відновлено на посаді керівника комунального підприємства "Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад" Федорука А.І. 

 Як відомо, Анатолій Федорук раніше судився з Чернівецькою обласною радою щодо свого звільнення з посади керівника комунального підприємства "Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад".

1