Іван Гешко заявив про підтримку політики Президента України і в останній день пішов на вибори

Іван Гешко заявив про підтримку політики Президента України і в останній день пішов на вибори

20.06.2019, 16:59

Депутат Чернівецької обласної ради Іван Гешко (обраний від "Самопомочі") заявив, що подав заяву до ЦКВ для участі у дострокових парламентських виборах

- Надзвичайно важливий день в моєму житті! Прийняв рішення взяти участь як самовисуванець, кандидатом на позачергових виборах народних депутатів України до Верховної Ради по 202 округу! (Кіцманський, Сторожинецький, Путильский, Вижницький р-ни). Можливість представляти талановитий Буковинський край в Київі залежить від Вашої підтримки дорогі друзі! Підтримую політику Президента України, підтримую Незалежніть Держави, рідну мову та кожного з Вас! З повагою Гешко Іван !

1


КОМЕНТАРІ (25)

Це від Продан Оксани підставний техкандидат, олігофен, а не кандидат, 

avatar

Руслан К.

20 червня 2019 19:12

Ахаха, він лакові туфлі одягає під спорткостюм, буде ганьбити наш край у Раді) 

avatar

Денис

20 червня 2019 19:33

Це ж бо якого През-а встиг підтримати й полюбити?

avatar

Антон

20 червня 2019 19:53

Правильно!! Дебі/ів до влади!

А нащо мозги? Нажимай кнопку і все, ой гарний буде "депутат"

avatar

Оленка

20 червня 2019 19:54

Пане Іван, подумайте добре, не смішіться, вам до нардепа, як козаку Гаврилюку. 

avatar

Юрій

20 червня 2019 20:09

По ньому ж кримінальна справа є

Він гроші олімпійського комітету вкрав і будує хату в кіцмані

Забирає гроші, виділені на спортивні збори дітей-легкоатлетів і краде собі

avatar

Денчик

20 червня 2019 20:15

Знаю его давно.

Он сам хоть и глупый, но безобидный. Делает всё что скажет Чинуш

avatar

Вовчик СЖ

20 червня 2019 20:40

Знаю его давно.

Он сам хоть и глупый, но безобидный. Делает всё что скажет Чинуш

avatar

Вовчик СЖ

20 червня 2019 20:40

Какой слуга народа!???

Он слуга и раб черножопого Чинуша

Лижет ему ОЧКО

avatar

Всем известно

20 червня 2019 21:06

Почитав коментарі... поважає наш народ обранців))))

А навіщо такі як Гешко лізуть до влади?!

Вся область знає що він дурачок і не знає що Київ це столиця..

Соромно ...

Просто соромно

avatar

Отак то так

20 червня 2019 21:26

Почитав коментарі... поважає наш народ обранців))))

А навіщо такі як Гешко лізуть до влади?!

Вся область знає що він дурачок і не знає що Київ це столиця..

Соромно ...

Просто соромно

avatar

Отак то так

20 червня 2019 21:26

Почитав коментарі... поважає наш народ обранців))))

А навіщо такі як Гешко лізуть до влади?!

Вся область знає що він дурачок і не знає що Київ це столиця..

Соромно ...

Просто соромно

avatar

Отак то так

20 червня 2019 21:26

Продан!!!

Это чинуш и продан)))

Мощная ставка))

avatar

Йо

20 червня 2019 21:37

Какая ставка?!!

Он подтереть жопу себе не может!!

avatar

Що так, Микола?

20 червня 2019 21:57

Это подстава Рыбака, чтоб забрать голоса Фищука

avatar

Фищук тута?

20 червня 2019 22:35

Зачем это Рыбаку?

Он и так не проходит..

avatar

Лолиса

20 червня 2019 23:36

Нардепом станет Мойша (Миша)Мангер от Зе!!

avatar

Шалом Чернівці

20 червня 2019 23:54

Поклитару-народний обранець!!

avatar

Жуп

21 червня 2019 00:05

Поклітару -це технічний кандидат!!!

Як і тодеренчук, орендович, Фрей і навіть онтонюк з аграрної.

Відчувається рука кукловода.... з поліції !!!

avatar

Кицманский

21 червня 2019 07:42

Не округ, а карусель..

Більше половини кандидатів-підстава Тичини

avatar

За правду та волю!!

21 червня 2019 07:54

А карлійчук піде?

avatar

Кучер

21 червня 2019 08:32

Вітаю ! 

Не зовсім розумію ціль негативних коментів , але можу сказати багато бруду і неправди , 

якщо є питання , давайте питання особисто мені я обов'язково надам відповідь .

avatar

Іван Гешко

21 червня 2019 09:46

Так папа Карло давно прибитий ментами(бо взяточник) і буде пахати на мєнта...

Але гроші візьме від всіх і пообіцяє всім

avatar

Петя

21 червня 2019 11:56

Легко обливати брудом, коли з цього маєш вигоду. Я Івана знаю особисто, порядна людина. Всього добився сам, а не так як деякі. У Верховну Раду більше таких як він. 

avatar

29 червня 2019 01:27

  Зганьбити просто. Розкажіть що ви зробили для України. Чи проста заздрість з'їдає вас. Іван Гешко це гордісьть Кіцманьщини, Буковини, та всієї країни. В день нашої та його перемоги на окрузі, ми побачемо справжнього законотворця та патріота у стінах парламенту.

avatar

Орест

29 червня 2019 01:52