Фракція «Батьківщина» в Чернівецькій міськраді одностайно проголосувала за мораторій на підвищення тарифів

Фракція «Батьківщина» в Чернівецькій міськраді одностайно проголосувала за мораторій на підвищення тарифів

03.08.2016, 22:42
1


КОМЕНТАРІ (9)

Таке враження, що меру взагалі байдуже до тарифів. Є рішення партії - замучили людей і все. Сподіваюсь мораторій таки запровадять! 

avatar

Жека

03 серпня 2016 20:39

Мораторій треба накладати. Що б хто не казав. В Києві повинні почути простих людей. Бо восени люди підуть змітдати цю владу! 

avatar

Ваня

03 серпня 2016 20:41

Дуже правильно на сесії сказав Пуршага - є чернівчани і депутати не можуть їх не слухати! Вони зобов'язані дбати не тільки про свої підприємства, але в першу чергу, про простих людей!

avatar

Марія

03 серпня 2016 20:43

Я вірю, що Батьківщина таки зможе відстояти це рішення. Вони почали справу з тарифами і дасть Бог вони доведуть іі до кінця. Треба ще щоб мер теж розумів, що це рішення мус приймати. 

avatar

Міла

03 серпня 2016 20:45

Что бы мер и его советники не говорили, как бы не убеждали, а принятие маратория это законный метод давления на власть вверху. И это надо делать! Люди просто не потянут эти тарифЫ! Они уже не тянут! Вы просто поговорите с людьми и вопросы сами отпадут!

avatar

Анна

03 серпня 2016 20:48

А потім за рахунок мешканців будинків з індивідуальним опаленням будуть компенсувати вартість тепла. Чомусь Юлька не бореться з такими, як Онищенко чи Коломойський, а займається популізмом.  Таки доб.ють комунальні підприємства.

avatar

!!!

04 серпня 2016 09:58

Почему популизм если от этого лучше только малоимущим гражданам.

avatar

04 серпня 2016 11:37

Охххх, тут офіс Батьківщини розписався, молодці, але виборів не буде ;)

avatar

Іванко

04 серпня 2016 14:07

Охххх, тут офіс Батьківщини розписався, молодці, але виборів не буде ;)

avatar

Іванко

04 серпня 2016 14:07