Флер смерти (нічний Букньюс)

Флер смерти (нічний Букньюс)

14.02.2013, 01:16

 

1


КОМЕНТАРІ (17)

avatar

Володимир Антонюк

14 лютого 2013 08:47

avatar

Yurij Chornej

14 лютого 2013 09:35

Юра, ти як професійний історик маєш не тільки знати, але й наслідувати один з найголовніших принципів мудрих людей (а ти ж мудрий чоловік, це всі знають), а саме: Почни з себе! Я навіть готова вкласти тобі меч у рукИ! То як? Коли? Запросимо камери - оце буде видовище! Чекаю на відповідь - шукаю меча! Як мовиться, не словом - а ділом!

avatar

Колега

14 лютого 2013 10:20

avatar

Юрій Чорней

14 лютого 2013 10:38

Ти більше ніж політик! Ти маєш показувати приклад цим продажним політикам і тим, хто довкола них, бо зверхньо їх почати (як і де треба зачищувати дерева, приміром) і розвішувати ярлики - великого розуму не треба! І ось - коли самий напросився на таку нагоду продемонструвати свою принциповість - одразу у кущі! Одразу якесь виправдання "я не такой - я жду трамвая!" Запізно, батєнька, олію вже розлито - твоїми ж словами, до речі...

avatar

Колега - Юрію!

14 лютого 2013 10:52

avatar

Юрій Чорней

14 лютого 2013 11:12

О, знову відмовки ("а може ще не час?"), знову улюблені ярлики (усі, хто думає інакше, переповнені жовчу і взагалі божевільні та недоумкуваті: "я ж пояснював!")! Проте сказаного не повернути, скільки не викручуйся! Або меч - або ганьба!

avatar

Колега - заляканому перспективою Юрію

14 лютого 2013 11:27

avatar

Юрій Чорней

14 лютого 2013 11:58

Юрій, чого ж ти такий короткозорий і магатослівний? Хто тобі не дає думати інакше? Думай як тобі дихається, ніхто ж не проти, навіщо так суто по-жіночому перекручувати сказане. Так от думати можна як завгодно, а поступати - по честі! Ти наразі ухиляєшся від чесного вчинку, якого, зауваж, вимагаєш від інших. Ухиляєшся теж суто по-жіночому, викручуєшся, розумничаєш, згадуючи то Ніцше, то Заратустру. Усі знають, що ти розумний, не переймайся так сильно! Дій як належить чоловікові!

avatar

Втомлена пояснювати колега - втомленому поясненнями Юрію

14 лютого 2013 12:12

avatar

Юрій Чорней

14 лютого 2013 13:08

На цьому черговому словоблудії свого зарозумного візаві зі свого боку ставлю крапку у цій нікому не потрібній дискусії. Зрозуміло одне - на вчинок ми не здатні!

avatar

Зневірена остаточно

14 лютого 2013 14:06

avatar

Юрій Чорней

14 лютого 2013 14:36

Мушу засмутити тебе, Юрію. У тебе ніхто не забирав права думати як ти хочеш. тут ти вже перейшов межі порядності ведення розмов (що,втім, не дивно), і цілком зрозуміло чому. Бо треба продемонструвати загалу і самому собі, що тебе ображають, щось у тебе, бідолахи, забирають (тякі-сякі кляті опоненти!), чогось тобі не дозволяють, а тому отак усе в житті у тебе вийшло! Остання справа - виправдовувати свою безпорадність і неспроможність за рахунок інших. Дякую за дружню пораду! Тільки розберися (ще є у тебе час), що таке свідоме і підсвідоме. Це дуже важливо! Бо тобі дуже легко, як продемонструвала ця дискусія, нав,язати думку і спонукати тебе до певних вчинків і висловлювань. Чим ду-у-уже користуються окремі особи, про що ти навіть не здогадуєшся! Тебе легко вести, бо ти легко ведешся! Це притаманне усім несформованим особистостям.

avatar

Останній штрих в автопортреті.

14 лютого 2013 15:15

avatar

Юрій Чорней

14 лютого 2013 16:16

avatar

Сергій Воронцов

14 лютого 2013 19:50

Воронцов! Де ти ходиш цілий день зі своїм чаєм! Я все чекаю, коли ти нарешті об,явишся, аби заспокоїти нас обох! Це ж треба так провести День закоханих, блін! Оце все твоє оповіданнячко наробило!

avatar

Нарешті!

14 лютого 2013 20:04

avatar

Юлія Боднарюк