Ексголову Чернівецької облради кілька разів вдарили по обличчю на заправці: на відео інциденту вказана дата 30 грудня 2020 року

Ексголову Чернівецької облради кілька разів вдарили по обличчю на заправці: на відео інциденту вказана дата 30 грудня 2020 року

02.01.2021, 20:07

2 січня у Facebook оприлюднили відео, де невідомий чоловік декілька разів вдаряє ексголову Чернівецької облради Івана Мунтяна на автозаправці.

Відео з камер спостереження на своїй сторінці оприлюднив користувач Ігор Жижиян.

На відео видно, як Іван Мунтян зупиняється на одній із заправок та виходить із машини. Через деякий час на заправці зупиняється інше авто і з нього виходить чоловік та йде у напрямку Івана Мунтяна. Невідомий чоловік щось говорить колишньому голові облради, а потім різко б'є його кулаком в обличчя. Іван Мунтян прикривається руками, щось вигукує нападнику, але той ще кілька разів намагається вдарити екс-посадовця. Потім нападник розвертається і швидко іде до свого автомобіля.

Ексголова та чинний депутат обласної ради Іван Мунтян у коментарі виданню АСС підтвердив, що на відео саме він. Водночас сказав, що цей випадок трапився приблизно рік тому, відтак він "не розуміє, чому відео оприлюднили зараз".

Водночас на відео вказана дата 30 грудня 2020 року, - пише https://suspilne.media/.

Суспільне намагалось отримати коментар Мунтяна, втім він кинув слухавку, коли журналістка представилась. Пізніше на дзвінки не відповідав. 

Пізніше у мережі з’явився відеозапис коментаря чоловіка, який на території АЗС напав на колишнього голову Чернівецької обласної ради, депутата облради Івана Мунтяна.

На цьому відео чоловік, який представився Андрієм, повідомив, що інцидент з побиттям Мунтяна стався ще минулого року.
 
"Це не сьогодні сталося. Це було минулого року. Це було ще давно, минулого року", – сказав він.

Чоловік додав, що інцидент трапився через те, що він "переплутав людину".
 


"Іван Миколайович – він взагалі ні при чому. Я просто переплутав людину, і тому це сталося", – сказав нападник на екс-голову облради.

"Я переплутав – це взагалі не та людина, яка повинна була бути", – додав він.

Водночас Андрій додав, що він уже встиг попросити вибачення у Мунтяна.

"Ми на місці поговорили, і вирішили усе це. Я вибачився перед ним. Це негарно було з мого боку. Бо, по-перше, він старший від мене. Я переплутав тоді. І тому це сталося", – сказав він.
1