Екс-губернатор Буковини забув про власні проблеми із законом й взявся за звичну справу – писати наклепи!, - джерело

Екс-губернатор Буковини забув про власні проблеми із законом й взявся за звичну справу – писати наклепи!, - джерело

22.02.2019, 12:22

Офіційна інформація від начальника 

Чернівецької митниці, 

депутата Чернівецької обласної ради 

Миколи Салагора:

Екс-очільник Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук вирішив нагадати про себе буковинцям: вчора ввечері на сайті BukNews опубліковано відкритий лист колишнього губернатора до Прем‘єр-Міністра Володимира Гройсмана з вимогою створити міжвідомчу групу для проведення перевірки діяльності Чернівецької митниці ДФС за період 2016-2018 роки. Підставою для такої перевірки Фищук називає контрабанду товарів широкого вжитку на чималу суму із дев‘ятьма нулями. Дивним у цій публікації насамперед видалась саме сума контрабанди – понад 7 мільярдів гривень. Чому дивна? Упродовж останніх близько 3 років губернатор вустами найвідоміших «активістів» Аіріні та Петіченка озвучував вдвічі меншу цифру. До того ж всіляко намагався приховати свої «дружні» відносини із шахраями. Однак саме Петіченко одним із перших «відпостив» інформацію про відкритий лист на сторінці Фищука у Facebook. Збіг обставин?

Повернемося до суті відкритого листа екс-губернатора.

По-перше, Чернівецька митниця ДФС винна у розкраданні бюджету! Те, що невідомо куди поділися сотні мільйонів гривень митних надходжень, що спрямовані були у спецфонд на ремонт доріг, забулося? Доріг як не було, так і нема.

По-друге, Чернівецька митниця ДФС сприяє знищенню економіки, а відтак – трудовій міграції! Те, що Буковина – серед аутсайдерів у рейтингу інвестиційної привабливості, також забули? І чия тут вина? Митниці чи керівництва краю?

По-третє, за словами Фищука, Чернівецька митниця ДФС  займається контрабандою товарів широкого вжитку. При цьому, як зізнається сам екс-губернатор, на його численні звернення та заяви за фактами зловживань не отримував підтверджень правоохоронних і контролюючих органів.

Цікаво у цій ситуації те, що «забув» непан Фищук про власний «чесний родинний» бізнес, про який відкрито писали регіональні ЗМІ. Про кількість фірм, що зареєстровані на кума, свата, зятя. Про кількість протоколів про порушення митних правил, складених митницею, та суму недоборів у бюджет, що обчислюється мільйонами. Про кримінальні справи, відкриті не лише буковинськими правоохоронцями, а й їх колегами із сусідніх областей.

А ще про злочинне угрупування! Однак, не те, про яке пише сам Фищук та його «колеги» Аірні з Петіченко, а те, за фактом діяльності якого відкрито реальне кримінальне провадження ще у березні 2017 року (дивіться скріншот документа!).

І найцікавіша вимога – включити Фищука у склад робочої групи. Цікаво що розумного, мудрого, конструктивного та змістовного може зробити колишній губернатор, який видається розумним тоді, коли мовчить?

Та й зрештою, хто такий Фищук, аби вимагати створити бодай якусь робочу групу і включити самого ж себе до її складу, відсторонити керівний склад державного органу? КОЛИШНІЙ губернатор із сумнівною репутацією, який за свою каденцію сягнув найнижчих щаблів у всеукраїнських рейтингах, депутат обласної ради, про досягнення та заслуги якого його ж таки виборці навряд чи щось пригадають. Єдине, мабуть, чим  найбільше запам‘ятався буковинцям керівник краю, це білі капці на протокольній зустрічі з Генеральним консулом Польщі!

СвÑ?Ñ?лина вÑ?д BukNews.

СвÑ?Ñ?лина вÑ?д BukNews.

Джерело: https://chas.cv.ua/ 

1


КОМЕНТАРІ (3)

Ой не знаю, не знаю... Але перед виборами мало би щось бути...

avatar

Юрій

22 лютого 2019 15:33

unikalnyi debil tsei fischuk. dohraietsia padla

avatar

22 лютого 2019 20:26

Коментарі, які містять образу певних людей чи національностей, нецензурні висловлювання та рекламу будуть видалятися без попередження.

avatar

Юга Луцик

23 лютого 2019 17:17

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.