Екс-депутат Сергій Лазарєв офіційно очолив Держпродспоживслужбу у Чернівцях

Екс-депутат Сергій Лазарєв офіційно очолив Держпродспоживслужбу у Чернівцях

20.08.2016, 00:53
Визначено переможців конкурсів на посади начальників головуправлінь Держпродспоживслужби на Вінниччині, Житомирщині, Івано-Франківщині, Львівщині, м. Чернівці
 
Оголошено результати конкурсів на заміщення вакантних посад державної служби категорії «Б» керівників територіальних органів Держпродспоживслужби, проведеного відповідно до наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 22.07.2016 № 211 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби в Держпродспоживслужбі».

Так, визнано переможцями конкурсів на посади начальників ГУ Держпродспоживслужби у:

Вінницькій області - Григорія Сидорука;

Житомирській області - Олександра Шпита;

Івано-Франківській – Івана Гурського;

Львівській області – Олександру Чушак;

м.Чернівці – Сергія Лазарєва.

 

З відповідною інформацією можна ознайомитися у рубриці «Служба» - «Кадрова політика» - «Результати конкурсів».

1


КОМЕНТАРІ (11)

Най Бог допомагає!  В місті уйма роботи!

avatar

Тралка

19 серпня 2016 22:31

Проданы хотели засунуть туда Бешлея, но он побоялся проходить конкурс.

avatar

Упырь

19 серпня 2016 22:35

НАСЛУЖИВ! 

avatar

Петро

19 серпня 2016 22:43

Знаю його особисто це людина яка ніколи не зрадить. таких зараз мало. вітаємо!   А чернівчанам повезло, фуфло тепер продавати людям не будуть

avatar

Київ

19 серпня 2016 22:55

Що,на добробуті не знайшлося роботи? Чи  у Бурбака закінчилось бабло і він вирішив командирувати плагіаторщика сєрьожку лазарєва  до природспоживхєрслужби

avatar

Плагіаторщик

19 серпня 2016 23:44

Бурбулентність. Кулявлоби намагаються на останок свої прилаштуватим до посад. Афігенний спеціаліст. А що цей Лазареф взагалі робив у своєму житті? Біографію!

avatar

Довбуш

20 серпня 2016 14:01

Это называется : " пусти козла в огород...". А вы что думали, на Майдане просто так прыгали ? ))))  кто прыгал, тот  сладкую должность получил.  Все по честному. Себе должности, людям  тарифы.

avatar

к Довбушу

20 серпня 2016 15:39

Все правильно сделали, что этому пацану дали кнут в руки, вот рыги начали пищать в коментах , мочи их серьога!

avatar

Баррэт

20 серпня 2016 18:43

Все нормально. Все кто против Навозного фронта- объявляются рыгами и врагами народа.)))) Таких 99% . Всех кнутом в стоило!  Навозный  Понт очень страшен. Мы все боимся.)))) 

avatar

20 серпня 2016 19:50

Все нормально. Все кто против Навозного фронта- объявляются рыгами и врагами народа.)))) Таких 99% . Всех кнутом в стоило!  Навозный  Понт очень страшен. Мы все боимся.)))) 

avatar

20 серпня 2016 19:58

Знаю його особисто, повія натуральна, сикло кончене, всі вказівки отримує з Заньковецької штабу нф.

avatar

Бандера

21 серпня 2016 17:37