Дно - це деякі депутати Чернівецької міської ради

Дно - це деякі депутати Чернівецької міської ради

17.03.2017, 22:35

Другий випуск програми "Сара в кулуарах" на телеканалі ТВА за 17 березня продемонстрував нові прогалини у знаннях депутатів міськради Чернівців та чиновників облдержадміністрації, пише molbuk.ua

Зокрема, журналіст запитувала у посадовців, що таке Реформація, хто такі Мартін Лютер, Зоя Космодем'янська та Марія Заньковецька.

-Звичайно, знаю, - запевнив журналіста ТВА депутат від фракції "Рідне місто" Віталій Михайлішин на запитання, що таке Реформація. - Думаю, що кожна людина знає, що таке Реформація. Це не реформа, це реформація..." То що ж таке Реформація, В. Михайлішин так і не сказав, а на запитання, хто такий Мартін Лютер, сказав, що "у школі ми читали його твори. Не пам'ятаю, які саме, але читав".

Депутат від фракції "Самопоміч" Аліна Олевич назвала Зою Космодем'янську акторкою, а Марію Заньковецьку - також акторкою "або співачкою, хтось із культурних діячів".

Один із чиновників ОДА сказав, що Мартін Лютер - це "Мартін Лютер Кінг, американський афроамериканець, який боровся за права чорношкірих людей в Америці". 

Відео програми - нижче: 
Сара в кулуарах. Випуск №2 17.03.2017.

1


КОМЕНТАРІ (14)

Знову Сара засрала кулуари!)))

avatar

Людмила Дудченко

17 березня 2017 21:23

ДНО - це бомбонолизи і ТВАрі)))))

avatar

Людмила Дудченко

17 березня 2017 21:32

Ну що, чернівчани? Втерлися? Ось це ваші обранці, ваше лице, лице вашого міста.... Не голосуйте більше за ідіотів, соромно.... 

avatar

Лютер

17 березня 2017 21:45

от гі*но, знов збрехала

avatar

кулуари

18 березня 2017 08:45

Ужасно противная толстуха ета"сара".

avatar

Лютый Кинь

18 березня 2017 10:49

да докторская Франко блекнет по сравнению с докторской "козака" Гаврилюка коего тема защиты была ""ГОЛАЯ ДУПА"))))))) НО! в навозном фронте таких много,а ещё имеются со справкой из психболнички как у Чорновол Парубия и К!))))))))))))

и что такой Юрец имеет к Шевченко или Гололя?! Вы не уважаемый у себя на сайте засрали говном кулявлобным всю страницу, а посему оставте в покое Шевченка и Гоголя,, как говорится не халуйское это дело вспоминать в суе))))))))))))

 

кулявлобные клоуны!

avatar

юрику

18 березня 2017 11:54

avatar

Юрій Чорней

18 березня 2017 12:27

Клас , Пуршага розмовляэ з невключеним телефоном, назвавши його секретарем.

 

avatar

18 березня 2017 12:39

Згідний з Чорнеєм, якщо правлять містом такі неуки, які, доречі, представляють часто місто і за кордоном, то краще вже взагалі без депутатів, не мають права представляти мешканців міста з 260-ти тисячним населенням люди з низьким інтелектом

avatar

Інквізитор

18 березня 2017 13:20

такая пухлая вруньЯ

avatar

юра

18 березня 2017 14:09

Хоч ти товста і неприємна, але "розвела" цих вилупків на "всі сто". За такий кругозір депутатів, мені вчителю неприємно і ніяково.

avatar

Юрій

18 березня 2017 17:41

Хоч ти товста і неприємна, але "розвела" цих вилупків на "всі сто". За такий кругозір депутатів, мені вчителю неприємно і ніяково.

avatar

Юрій

18 березня 2017 17:42

Кнопки научись давить,учитель сраный.

avatar

юре

19 березня 2017 10:22

А мені. відверто кажучи, байдуже, знають депутати, хто така Космодем’янська чи ні. Більше важить, чи втягнуть мене і всю громаду у необгрунтовані кредити, чи відстоять депутати тариф на проїзд, бо власники фірм-перевізників, які роз’їжджають на поршах, і минулого. і позаминулого разу під час підняття тарифів обіцяли те, що й тепер, але ніц не зробили і робити не збираються, і т. д.  ДЛЯ ЦЬОГО МИ ЇХ ОБИРАЛИ, а не файні оцінки з тестів заробляти

avatar

Дипломований історик