Депутати фракції 'Самопоміч' у Чернівецькій міськради  дискредитували  себе, - член виконкому партії

Депутати фракції "Самопоміч" у Чернівецькій міськради дискредитували себе, - член виконкому партії

26.07.2017, 15:37

Колишнього міського голову Заставни Ярослава Цуркана було виключено із партії через його дії, внаслідок яких репутація політичної сили зазнала суттєвої шкоди.

Про це, відповідаючи на запитання про причини виключення Цуркана з політсили, у коментарі журналісту molbuk.ua повідомив член виконавчого комітету партії "Самопоміч", народний депутат Любомир Зубач.

Політик зазначив, що керівництво "Самопомочі" зробило висновок, що партії з Цурканом "не по дорозі".

"Дійсно, на останньому засіданні виконавчого комітету "Самопомочі"Ярослава Цуркана було виключено з партії. Його виключили на підставі подання контрольної комісії партії, яка проаналізувала діяльність цього члена партії за останній період. Чому таке рішення було прийнято? Бо ми остаточно зрозуміли, що нам не по дорозі. Ті дії Ярослава Цуркана спричинили до завдання суттєвої шкоди і репутації партії "Самопоміч", - сказав Зубач, уточнивши, що йдеться про участь Ярослава Цуркана у формуванні команди "Самопомочі" до Чернівецької міськради на місцевих виборах у 2015 році.

"Я говорю в першу чергу про участь у формуванні команди "Самопомочі"до Чернівецької міської ради, яка фактично себе дискредитувала, і жодних дій, щоби виправити цю ситуацію, паном Цурканом не було зроблено. Зокрема, він був визначений як відповідальна особа разом з керівником міського осередку партії щодо питання відкликання депутатів міськради. Але жодних дій з цього приводу не було зроблено", - додав нардеп.

"Мало того – у його публічних виступах діяльність цих депутатів навіть толерувалася. Тому, зрозуміло, що пан Ярослав остаточно зробив свій вибір. Він зрозумів, що для нього ідеологія "Самопомочі" є неважливою. І, оскільки він власне рішення не формалізував у формі заяви про вихід з партії, то ми вирішили полегшити для нього цю справу і виключили його з партії", - додав депутат.

Він зазначив, що депутати фракції "Самопоміч" у Чернівецькій міськради не є членами партії, а "просто були визначені кандидатами в депутати".

"Керівні органи партії підтримали ініціативу щодо відкликання цих депутатів за народною ініціативою. Але ще раз наголошую – пан Ярослав під час виборів 2015 року займався підбором своєї команди і він відповідальний за те, що він провів людей у партію. Ці люди суттєво завдали шкоди репутації партії "Самопоміч" у Чернівцях. А пан Ярослав жодних кроків, щоби виправити свою помилку, не зробив. Тому було прийняте таке рішення", - додав Любомир Зубач.

***

Як раніше повідомлялося, у грудні 2016 року лідер парламентської фракції "Самопоміч" Олег Березюк у Чернівцях заявив про службове розслідування щодо діяльності депутатів фракції "Самопоміч" у Чернівецькій міськраді.

Результатом цього розслідування була рекомендація керівництва партії написати усім членам фракції у міськраді заяви про складання депутатських повноважень.

У березні 2017 року четверо обранців "Самопомочі" написали ці заяви, проте міськрада відмовилася ухвалити це рішення, відправивши відповідне питання на довивчення.


Фото: Чернівецький промінь

Джерело: molbuk.ua

1


КОМЕНТАРІ (4)

А чого це Бурбаківські ЗМІ так багато приділяють цьому уваги і так тішиться з цього?

avatar

Рева

26 липня 2017 17:34

Нічого, скоро все зміниться. і замість цих знахабнілих проституток прийдуть справжні люди! Повірте мені на слово!!!

avatar

vuiko

27 липня 2017 12:47

А чому мали би всякому вуйкови вірити на слово?

avatar

михель

06 серпня 2017 17:02

Самопоміч лайно! ліпші не прийдуть. Їх просто немає!

avatar

міхал

06 серпня 2017 17:13

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.