Депутати Чернівецької обласної ради зібрали необхідну кількість підписів для проведення позачергової сесії на підтримку Угоди про Асоціацію з ЄС

Депутати Чернівецької обласної ради зібрали необхідну кількість підписів для проведення позачергової сесії на підтримку Угоди про Асоціацію з ЄС

25.11.2013, 17:16

Більше 30 депутатів підписалися за позачергову сесію облради Чернівецької обласної ради на 26-27 листопада або вже завтра. Група євроналаштованих свою роботу зробила: є проект рішення, довідка-обгрунтування, текст звернення на захист євроінтеграції та лист до голови. Про це повідомив депутат Чернівецької обласної ради Михайло Павлюк. -  Проект рішення (разом із пояснювальною запискою) я підготував не вперше, подібне робив у березні 2013 р. Тоді, це було прохання і попередження. Сесія впевнений підтримає звернення! Головна теза - Президенту підписати Угоду про Асоціацію у Вільнюсі саме на саміті Східного партнерства!!!!!!!!!!!!!!!! за будь-яких умов! Сьогодні це пряма і основна вимога мільйонної громади!  На 16 год. Зберуться представники фракцій на погоджувальну нараду, будемо радитися. А хто не підписав лист про сам факт сесії, той абсолютно нічого не розуміє-як представник волі теритопіальної громади. А вона каже до Європи і захищати цей вибір усіма можливими методами!

Тим часом, крайовий намісник Буковини Михайло Папієв заявив, що керівники опозиційних фракцій в облраді відмовились підписати проект рішення про євроінтеграцію Буковини.

"Минулого тижня на основі прийнятих на Буковинському віче рішеннях, підготували проект постанови обласної ради за підписом депутата і керівника фракції Партії регіонів Георгія Галиця, який звернувся до інших керівників фракцій з тим, щоб вони підписали проект рішення облради про євроінтеграцію Буковини. Ці події відбувалися в середу минулого тижня. І, на моє глибоке здивування, керівники опозиційних фракцій відмовились підписати проект рішення Чернівецької облради про євроінтеграцію Буковини. А після того, як у Верховній Раді змінилася ситуація, вони вже біжать попереду "паравозу", і вони вже за євроінтеграцію", - цитує слова Папієва molbuk.ua.

 Як повідомляв раніше BukNews, з п'ятниці депутати Чернівецької обласної ради збирали підписи за скликання позачергової сесії обласної ради. Сьогодні о 10.30 ініціатори скликання сесії завітали до адмінбудівлі ради, щоб всі охочі депутати крайового парламенту могли поставити свої автографи під вимогою про скликання сесії. Після цього документ мали передати голові Чернівецької обласної ради Михайлові Гайничеру. Організатори повідомили, що обов'язково оприлюднять прізвища всіх депутатів, які в час вибору піднялися над вузькопартійними інтересами і поставили підписи під вимогою про скликання позачергової сесії. 

У ЗВЕРНЕННІ ЄВРОМАЙДАНУ В ЧЕРНІВЦЯХ є вимога: 

3. Від Чернівецької обласної ради – скликати до 27-го листопада позачергову сесію Чернівецької обласної ради – Скликати до 27-го листопада позачергову сесію Чернівецької обласної ради з прийняттям відповідного рішення до Президента та Кабміну з вимогою підписати угоду про асоціацію з ЄС.

Про ініціювання позачергової сесії Чернівецької міської ради наразі нічого невідомо. 

1