Депутат з Буковини Оксана Продан засвітилася з  сумкою за 400 тисяч, - ЗМІ

Депутат з Буковини Оксана Продан засвітилася з сумкою за 400 тисяч, - ЗМІ

06.06.2015, 15:59

Нардеп Оксана Продан похвалилась у Верховній Раді дуже дорогою жіночою сумкою.

Про це повідомляє сайт "Антикор".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оксана Продан: Моя сумка, про яку написали, це звичайна, підкреслюю, навіть нешкіряна сумка

Продан прийшла на роботу в білосніжному костюмі, піджак якого оголював живіт, а штани звабливо демонстрували щиколотки. Депутат доповнила образ сумкою червоного кольору. 

Точно така ж модель є в асортименті французького будинку високої моди Hermes. Ціна виробу – 405 тисяч гривень. Такі сумки шиють зі шкіри бика, використовуючи ручну роботу, тому на кожній є штамп з інформацією про ім’я майстра і датою виробництва. Нагадаємо, сумку від Hermes вартістю 30 тисяч доларів вибирає також і американська теледіва Кім Кардашіан.

Нагадаємо, раніше Продан показала своє весільне фото 20-річної давності. 

1


КОМЕНТАРІ (13)

Мне стыдно за таких депутатов . Я хочу знать а сколько она пожертвовала копеек для Воинов Украины!!! Там всех таких навыбирали и радуйтесь их сумкам часам машинам квартирам!!!     Слава Украине! Слава Нации!

avatar

06 червня 2015 13:58

Все явное становится правдой.

avatar

Всё

06 червня 2015 14:36

цена 599 гривень )))))

avatar

http://prom.ua/p7933741-molodezhnaya-stilnaya-sumka.html

06 червня 2015 14:57

599 грн.

avatar

Молодежная стильная сумка-HERMES, Одесская область

06 червня 2015 14:59

Наверное сумка стоит 10 гривен. Как не стыдно Оксане носить дешовку. А у её подруге , сестра Лёвочкина сумки по дороже.

avatar

Наверно

06 червня 2015 15:59

Скажу вам, як  близька до неї людина. Сумка в неї дійсно справжня та купила вона її в одній Європейській країні. Вона ніколи не носить підробки. Так саме це стосується й одягу. Вона дуже заможня людина. Не брешить погане про неї.

avatar

подруга

06 червня 2015 16:48

ага сумка за 400 тыщ!  настоящая ! ))))) такой бред могут выдумать только в молодой буковинце . вы такая ее подруга как кролик царь зверей ))))

фишка в том что Оксану Продан одевает киевская портниха модельер. ее многие знают. ткань она покупает всегда хорошую.  платьев от крутых кутюрье у нее нет и не было. 

кстати у моей жены сумка тоже подделка на Prado.  в Киеве  полно магазинов где классные подделки продают по 100-200...300 баксов. подруги моей жены там прибарахляются. 

avatar

охотно верю "подруге" ))))))

06 червня 2015 17:34

гугл в помощь " подруга" с молодого брехунца ))))))

avatar

сумка Hermes Birkin Classic

06 червня 2015 17:38

БРЕХНЯ! За розповсюдження цієї брехні Оксана Продан має право подати на вас у суд. Тоді точно вона матиме гроші на таку сумку

avatar

Ольга

06 червня 2015 21:32

Это вы посоветовали Сене такой вброс? ))))) Ахахах..не надо завидовать Оксане. 

Терезия,ваш муж Арсений может купить вам не только сумку,но и саму фирму.Это 100% ))))

avatar

Терезии Яценюк

06 червня 2015 22:39

Потому все хотят их в кумовья взять

avatar

Конечно

06 червня 2015 23:36

дааааа, "ошибочка вишла"!!!))) ха-ха-ха!!! щось молодий геть нюх втратив... вочевидь. у Загайського "головокруженіє" від невідомо чого)))

avatar

)))

07 червня 2015 00:03

так це чмо заг_сикане))))))) попід людські  паркани на миколаївскі літало.ще го ніхто нев"""єбав??? інтіресно чого на закусь лишили чи шо)))))))))))))))))))))))) шкода

avatar

до )))