Депутат Чесанов назвав «популістами» людей, що критикують ідею будівництва підземних переходів у Чернівцях

Депутат Чесанов назвав «популістами» людей, що критикують ідею будівництва підземних переходів у Чернівцях

10.01.2019, 20:08

Депутат Чернівецької міськради Анатолій Чесанов висловив обурення через негативну реакцію жителів міста на наміри міської ради облаштувати підземні переходи на вулиці Головній у районі центрального автовокзалу.

Про це Чесанов написав на власній сторінці у Facebook.

За його словами, "в соцмережах деякі популісти підняли галас про недоцільність влаштування підземних переходів", проте він вважає, що дії цих людей "це звичайні маніпуляції і намагання підбурити громадськість".

"Рішення про внесення цього питання у програму соціально-економічного розвитку міста виникло не із-за чиєїсь примхи,- звернулися чернівчани. І вони мали на це право. Це рішення - це звичайне внесення в програму. Звісно, одні чернівчани вважають, що перехід в цьому місті потрібен, деякі ні, а деякі будуть звинувачувати, чому його досі не зробили і чому стільки років підставляли людей під небезпеку. І це нормально. Ми живемо в демократичному суспільстві", - написав Чесанов.

Він додав, що "саме фахівці повинні і будуть визначати доцільність"

"Саме для цього існує містобудівна рада, спілка архітекторів та громадсько-консультативна рада при Виконкомі, тощо. Як вирішить громада так і буде! А не реагувати Департамент не міг! Якщо буде прийнято позитивне рішення, буде враховано усе, враховуючи і пандуси", - йдеться у його дописі.

Водночас депутат висловив звинувачення у бік "деяких прихильників екс-мера", які "не репетували раніше" (очевидно, йдеться про усунутого з посади міського голови Чернівців Олексія Каспрука, - авт.).

"У 2015 році саме команда НФ проштовхнула рішення про влаштування підземних переходів на Проспекті Незалежності і рішенням сессії виділили увесь підземний простір депутату від Народного Фронту. Тоді це було нормально? А що зараз змінилося?", - додав ЧеРаніше повідомлялося, що у Чернівцях на вулиці Головній поблизу центрального автовокзалу мають намір побудувати підземні переходи.

Пізніше громадська організація "Буковинська агенція регіонального розвитку" висловила аргументовані заперечення через ці наміри міськради.

https://molbuk.ua/

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.