Депутат Чернівецької обласної ради Лілія Бортич повідомила про закриття кримінальної справи, де вона фігурувала

Депутат Чернівецької обласної ради Лілія Бортич повідомила про закриття кримінальної справи, де вона фігурувала

17.07.2018, 14:53

Депутат Чернівецької обласної ради Лілія Бортич заявила про погрози, які до неї надходять та пожежу техніки її підприємства.

Про це вона повідомила в ефірі передачі "Діалоги", яка вийшла в ефір на телеканалі "Чернівецький промінь"

Зокрема, Бортич, критикуючи діяльність у сфері децентралізації заступника голови Чернівецької ОДА Василя Гостюка, повідомила про факти погроз, які надходили до неї.

"У мене є дзвінки з незнайомих номерів з погрозами. Минулого тижня у мене згорів комбайн на полі. Якщо чесно, мені моя юридична служба порекомендувала застрахувати техніку і взагалі - повністю завжди бути відкритою і розуміти, що я зараз політична фігура, тож може відбуватися все, що завгодно", - сказала депутат облради.

Вона зазначила, що після цього інциденту депутат застрахувала майно своїх фірм.

"Але не тому, що я боюся, а тому, що я несу відповідальність перед людьми, які працюють на цій техніці. Я людина в політиці зовсім нова, і мені дуже неприємно, коли чоловіки воюють з жінкою такими способами", - сказала Л. Бортич.

Разом з тим, депутатка не зверталася до правоохоронних органів із заявою про вчинення злочину.

"Якщо чесно, не зверталась. Тому що я не звикла стріляти по горобцях гарматами, і я не хочу витрачати свою енергію на той негатив і той бруд, який ллється. Якщо воно зайде достатньо далеко, то в мене є достатньо сильна юридична команда, яка буде захищати мене і безпеку моїх підприємств у законом установленому порядку", - сказала Бортич.

Водночас депутат повідомила, що раніше заступник голови ОДА Василь Гостюк начебто "отримав завдання "рити" на Бортич усе, що завгодно".

"Тоді з’явилася кримінальна справа про захоплення особливо цінних грунтів. У результаті слідства виявилося, що не було особливо цінної землі. Це була не державна земля, а пайова земля. І ні я, ні моє підприємство не обробляли цю землю. Цю землю обробляв зовсім інший фермер. Справа була закрита у зв’язку з відсутністю складу злочину", - сказала депутат.

Джерело:  molbuk.ua

ДОВІДКОВО:

Як повідомляли Владислав Баранський, Надія Вірна, для “Ні корупції!”, депутатами від Аграрної партії є переважно підприємці, посадовці підприємств з районів. Зокрема, Депутатка Лілія Бортич є директоркою приватного підприємства з іноземними інвестиціями "Югро"(Новоселицький район). Відповідно до даних Єдиного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців , фірма зареєстрована в Нідерландах. 

Активісти InfoKey та "Лабораторії демократичних трансформацій" вирішили проаналізувати статки місцевих державних службовців. Деякі депутати, які не є держслужбовцями, відмовилися показати своє майно.  Натомість Лілія Бортич, із фракції Аграрної партії, здивувалася. Мовляв, декларація у неї є і чому її не знайшли активісти, не розуміє. "Згідно з законодавством, я не є держслужбовцем і моя декларація зберігається за місцем роботи", - повідомила Лілія Бортич, депутатка облради.

1


КОМЕНТАРІ (1)

Бурбаківські прокладки зашипіли. Максімка дав команду?

Бортич, дави мразоту !!!

avatar

Татарчук

17 липня 2018 17:14