Чорний Потік, де до цього не ступала нога депутата: у Васловівцях, Малому Кучурові, Юрківцях, Горішніх Шерівцях, Задубрівці, Шубранці - практично усюди є зміни, проводяться ремонтні роботи

Чорний Потік, де до цього не ступала нога депутата: у Васловівцях, Малому Кучурові, Юрківцях, Горішніх Шерівцях, Задубрівці, Шубранці - практично усюди є зміни, проводяться ремонтні роботи

10.07.2019, 00:06

Сьогодні народний депутат України Максим Бурбак був у Горішніх Шерівцях, Задубрівці, Шубранці та у Чорному Потіці.

Практично усюди є зміни, проводяться ремонтні роботи. Задубрівський НВК з новими вікнами і дверима та оновленим спортзалом. У Горішніх Шерівцях взагалі багато змін: чудовий спортивний майданчик, найближчим часом продовжиться реконструкція школи з добудовою учбового корпусу, спортзалу та їдальні. У діючому корпусі школи та у садочку вікна та двері замінено на енергоощадні. У Шубранці також і садочок, і школа з новими вікнами та дверима. До того ж, у школі оновлено систему опалення, а у садочку – замінено покрівлю.

Втім, ще є над чим працювати. У Задубрівці люди власними силами вимурували трибуну на місцевому стадіоні. Потрібна допомога, щоб довести її до ладу. У Шубранці проблема з приміщенням амбулаторії. Воно у жахливому стані. Передусім потребує ремонту чи заміни покрівля.

Максим Бурбак зустрівся також з мешканцями села Чорний Потік. Привітні, доброзичливі люди. Гарно поспілкувалися з ними. Обговорили їх потреби: ремонт сільських будівель та дороги. Парламентар запевнив, що не все зразу, але поступово будемо їх вирішувати. 

Про злободенне поговорили з колективом Заставнівського цегельного заводу «Граніт». Людей як і всюди цікавлять підвищення пенсій та зарплат. Гострим залишається питання субсидій. 

Роботи є і є! Працюємо!

У понеділок, 8 липня, Бурбак працював в Заставнівському районі - Васловівці, Малий Кучурів, Юрківці. 

- Дякую людям, що попри свої клопоти виділяють час на зустріч, - каже Максим Бурбак. - Звітую про зроблену за 5 років роботу. Вислуховую проблеми. Здебільшого у вирішенні нагальних проблем багато залежить від ініціативності та активності місцевої влади. Наприклад, для Малого Кучурова завдяки спіпраці з місцевою владою вдалось залучити майже 2,5 млн грн. У школі відремонтували опалення, замінили покрівлю. Ведуться роботи з утеплення шкільного фасаду. У будинку культури встановили енергозберігаючі вікна та міжкімнатні двері. Зараз актуальним для села є питання встановлення сучасного опалення та заміни покрівлі у БК.

- Багато вдалось зробити і в Юрківцях. Зокрема, у Юрковецькій школі замінили систему опалення, зробили нове перекриття, встановили енергозберігаючі вікна та двері. За минулі півтора роки в самі лише Юрківці на об’єкти соціальної інфраструктури вдалося залучити майже три мільйони гривень, а на всю Юрковецьку ОТГ – понад сім мільйонів. Ця ОТГ, як і всі інші об’єднані громади області, також отримала землю сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів. Зроблено чимало. Але попереду - ще більше!

- Кожна зустріч не обмежується обговоренням лише місцевих проблем. Щоразу наголошую на необхідності завершення реформи децентралізації. І найголовніше, разом маємо протистояти російсько-регіоналівському реваншу, на усіх рівнях влади і під якими б вони партійними кольорами не ховались.

На фото: Чорний Потік, де не ступала до цього нога депутата.

1