Чернівецький «Авто-майдан» не вважає, що займається підкупом виборців

Чернівецький «Авто-майдан» не вважає, що займається підкупом виборців

21.09.2015, 23:55

«У Чернівцях «АВТО-МАЙДАН» рекламує себе на лавицях». Про це ГМ «ОПОРА» повідомляє чернівчан на більшості інформаційних сайтів нашого міста.

Голова міської організації політичної партії «АВТО-МАЙДАН» Сергій Качмарський висловлює із цього приводу велике обурення, адже «ОПОРА» звинуватила партію в підкупі виборців! Насправді це далеко не так, бо ті самі лавиці, про які повідомила громадянська мережа, були встановлені Сергієм ще місяць тому за проханням члена міської організації політичної партії «АВТО-МАЙДАН»  Валерія Петихачного, рідний брат якого загинув на Сході, захищаючи наш із вами спокій. Окрім того в зоні АТО загинуло двоє спортсменів-пауерліфтерів. Тому в  парку «Жовтневому» на Алеї пам’яті Героїв АТО в честь наших захисників було встановлено лавиці, аби кожен прохожий міг зупинитись, присісти та вшанувати пам'ять Героїв!

До того ж автомайданівці дивуються, що саме перед виборами влада нашого міста знайшла чималі кошти на відновлення доріг. Та про це ніхто не говорить. Проте дрібниці, які «АВТО-МАЙДАН» по можливості намагається зробити власними силами – помічають.

Сергій Качмарський повідомляє, що міська організація політичної партії «АВТО-МАЙДАН» як і раніше, продовжуватиме робити добрі справи, та наголошує на тому, що ОПОРівцям вже давно потрібно навчитись відрізняти справжній підкуп від намагання покращити благоустрій нашого міста. Адже переважна кількість політсил почала займатись доброчинністю саме перед виборами! Автомайданівці ж завжди намагались приносити користь нашому місту та його жителям! 

1


КОМЕНТАРІ (12)

 Хлопці ви робите добру справу, Автомайдан був та є флагманом Революції Гідності, молодці!

avatar

Віктор

21 вересня 2015 21:42

НА ЗЛОДІЇ ШАПКА ГОРИТЬ!!!!!!!!!!!!

avatar

до типу віктора

21 вересня 2015 21:48

НА ЗЛОДІЇ ШАПКА ГОРИТЬ!!!!!!!!!!!!

avatar

до типу віктора

21 вересня 2015 21:48

НА ЗЛОДІЇ ШАПКА ГОРИТЬ!!!!!!!!!!!!

avatar

до типу віктора

21 вересня 2015 21:48

Хлопці,майте фацу. Не піартесь хоч на смертях. Якби хотіли би зробити добру справу,поставили би ці лавиці без наліпок. А так чистий піар. До речі,до лавиць. Верх несмаку. Треба поцікавитися у директора парку,чому такий несмак дозволив встановити. Собі десь таку лавицю поставили б? І цей несмак ще й у державні кольори розфарбували... Соромно.

avatar

Добра справа

22 вересня 2015 06:03

Хлопці,майте фацу. Не піартесь хоч на смертях. Якби хотіли би зробити добру справу,поставили би ці лавиці без наліпок. А так чистий піар. До речі,до лавиць. Верх несмаку. Треба поцікавитися у директора парку,чому такий несмак дозволив встановити. Собі десь таку лавицю поставили б? І цей несмак ще й у державні кольори розфарбували... Соромно.

avatar

Добра справа

22 вересня 2015 06:03

Видно, що коментар одна і таж людина пише ,,добра справа"Ми добру справу зробили,а ти нам про дизайн лавочки розказуєж!Щеб пів року там нічого не було!А ми зробили!

avatar

Віктор

22 вересня 2015 07:49

Акщо кожен ідіот почне встановлювати лавиці на Театральній чи Центральній площі, що це буде? Уявіть по Парижу якийсь ідіот починає встановлювати лавиці де хоче і які хоче, куди дивиться влада?!

avatar

Андрійко

22 вересня 2015 09:24

Укропи прокляті вже заспокойтесь,я ваш шеврон через неділю зірвав!Коли дізнався ,що це жидівська партія Коломойського !

avatar

Атошник

22 вересня 2015 10:13

Але сперечатися з ОПОРОю дуже тупо. Якщо вони зафіксували, що це порушення, то так воно і є. І нема що тут пояснювати, а не заїдатися з спостерігачами. Бо такі коментарі виглядають або як виправданя або як дитяча наївність. Несолідно для людей, які хочуть бути депутатами 

avatar

НеОПОРА