Чернівчани приєдналися до Маршу миру, щоб засудити тероризм

Чернівчани приєдналися до Маршу миру, щоб засудити тероризм

18.01.2015, 16:14

На Центральній площі Чернівців сьогодні, 18 січня, пройшов Марш миру. У ньому взяли участь майже 200 чернівчан. 

Мета мітингу - привернути увагу світової спільноти до небезпеки тероризму, нагадати, що лише спільні дії можуть зупинити загрозу третьої світової війни. 

У мітингу взяли участь, переважно, представники громадських організацій та однієї з політичних сил краю. Були також присутніми чернівецький міський голова Олексій Каспрук, секретар міськради Ярослав Кушнірик.



На мітингу виступали громадські та політичні активісти, взяв слово Чернівецький міський голова Олексій Каспрук.

 

Після виступів, у яких засуджувалася агресія Росії стосовно України, активісти домовилися зібратися наступної неділі. Говоритимуть про необхідність введення в країні військового стану.

Тут же, на Центральній площі, за ініціативи однієї з політичних сил відбувся збір підписів з вимогою звернутися до Гаазького суду та визнати злочинними дії Володимира Путіна та російських військ на території України. Активісти збиратимуть підписи на центральній площі міста протягом всього дня. А вже завтра звернення відправлять у Київ.


Нагадаємо, ініціювали проведення всеукраїнського Маршу миру фракції партій "Блок Петра Порошенко" і "Народний фронт" у Верховній Раді, щоб продемонструвати негативне ставлення українців "до тероризму, до Російської Федерації". 

Джерело: molbuk.ua та БукІнфо

ФОТОРЕПОРТАЖ molbuk.ua ТА pronin.cv.ua

Чернівчани приєдналися до Маршу миру, щоб засудити тероризм
Чернівчани приєдналися до Маршу миру, щоб засудити тероризм
Чернівчани приєдналися до Маршу миру, щоб засудити тероризм
 

Чернівчани приєдналися до Маршу миру, щоб засудити тероризм
Чернівчани приєдналися до Маршу миру, щоб засудити тероризм
 

Чернівчани приєдналися до Маршу миру, щоб засудити тероризм
Чернівчани приєдналися до Маршу миру, щоб засудити тероризм
Чернівчани приєдналися до Маршу миру, щоб засудити тероризм
Чернівчани приєдналися до Маршу миру, щоб засудити тероризм
Чернівчани приєдналися до Маршу миру, щоб засудити тероризм
1


КОМЕНТАРІ (21)

убожество і вся кулявлобна рать

каспрук геков бурбак івашин калмикова кушнірик...... десяток журналістів...... вийшли провітритися?

як забрати ото тих пару десять клерків то хто там підтримує кулявлобів)))

avatar

картина

18 січня 2015 14:17

Єбеміца,ти НЕ ВОЛНОВАХА ти кулявлобна брехлива курва!

такі як ти брехливі тварі тільки Ганьблять пам'ять загиблих людей

  Єреміца ти кулявлобна бомбонна брехлива мразь !

avatar

бомбонні лжешлюзі

18 січня 2015 14:20

геков в очках шифруєтьсє бо він дЄтЄктів))))))))) тому його на першу фотографію виставили бо дЄтЄктів має видіти добре уйсо что проісходіт в кулявлобном царстве

avatar

гекавка

18 січня 2015 14:47

ЛЮДИ ЧОМУСЬ НЕ ПРІЙШЛІ

БУЛІ ОДНИ пАбрАтІмІ

цьо дЄлаЄтцА? пАбрАтімІ  Каспрук Бурбак товаріСщЬ Федорук скахітЄ , цьо дЄлаєццА?

avatar

хеков

18 січня 2015 15:01

оце і є весь ваш кулявлобний ЧмОО Майдан? ви яке право маєте скакати тепер до будь кого з людей?

ВАС НЕ ПІДТРИМУЮТЬ БУКОВИНЦІ!

ВАС НЕ ПІДТРИМУЮТЬ ЧЕРНІВЧАНИ!

avatar

БУКОВИНЦІ

18 січня 2015 15:17

а де МАРШ?

avatar

???

18 січня 2015 16:24

Сие действие показало как черновчане поддерживают власть.

avatar

грустное зрелище

18 січня 2015 16:50

в соцсітках ви задаєтеся пітанням чого людей небуло? мовляв оголошень не було....

ТА НІ!

ПРОСТО ВАС кулявлобних КУРВ ЛЮДИ НЕ ПІДТРИМУЮТЬ І НЕ БУДУТЬ БІЛЬШЕ МАСОВКОЮ ДЛЯ ВАС

ПРОСТО ЛЮДЕЙ ЗАДОВБАЛИ ВАШІ кулявлобні хекови......

 

ПІШЛИ ВИ кулявлоби на х""й!

і не переймайтеся, коли ПОТРІБНО БУДЕ ВАС кулявлобів вСРАКУ ПОВИКОПУВАТІ З ДЕРЖБУДІВЕЛЬ

ЛЮДИ БУДУТЬ!

avatar

до "маршистів"

18 січня 2015 17:21

Це ж якими потрібно бути під.рами. щоб таке писати ? Люди вийшли згадати загиблих, а друзі променя та таймса займаються недопустимими речами, паплюженням пам*яті загиблих.

avatar

Василь

18 січня 2015 18:25

якби вийшли вшанувати пам'ять,то непообвішувалися б своїми прапорцями та палатками , як кажуть з ніг до голови

і нехай вам не ввижається те чого немає

avatar

"василю"

18 січня 2015 18:34

васька, так чого ви там майже на всіх фотках РЖЕТЕ як під""ні кобиляки?

чого як МОДЕЛЬКИ позіруєте?

ви б коло труни рідної людини теж РЖАЛИ ЯК КОБИЛИ і ПОЗІРУВАЛИ ЯК МОДЕЛЬКИ?

позорище

avatar

інтересно

18 січня 2015 18:43

о! кулявлобним молодим буковинцям всюди мерещуться враги і друзі променя та таймса

та йдіт ви нах""й всі разом взяті піндоси корупційні і їх шавки!

avatar

???

18 січня 2015 18:45

Забродському пора термінологію міняти або тут писати своє прізвище а не вигадане. Вуха торчать василю ! 

avatar

Дмитро Пожарський !

18 січня 2015 19:10

Не збурюйте і не дуріть людей! Кривава трагедія у Волновахи спровокована неукраїнською владою! Неукраїнська влада почала знищувати Український народ! Буковинці за мир і проти війни! Слава Україні!

avatar

БУКОВИНЦІ

18 січня 2015 19:11

Смешно читать, как многие люди наивно верят что фейсбук нечто серьезное и важное.

avatar

М.А.

18 січня 2015 19:35

avatar

Василий Забродский

18 січня 2015 20:12

avatar

Василий Забродский

18 січня 2015 20:13

Нешановна неукраїнська влада! Вас чекає суд не тільки на землі, але і суд Божий за всіх убієних вами мирних Українців! Слава Україні! Українцям слава!

avatar

До влади

18 січня 2015 20:17

Це не марш миру. Це кучка зомбованих слабих на голову людей на чолі з паршивим мером-туристом!

avatar

Революціонер

19 січня 2015 00:40

В такому разі незомбовані тільки регіонали та запроданці. Представники всіх інших, нормальних, партій були на мітингу. Башлей ще є членом НУ ?

avatar

???

19 січня 2015 11:40

Кто эта женщина в белой норке рядом с Кушнирыком? Красивая.Жена?

avatar

вопрос к знающим

19 січня 2015 12:58