Чернівчан закликали сказати своїм депутатам: 'Агов!' (+відео)

Чернівчан закликали сказати своїм депутатам: "Агов!" (+відео)

07.11.2014, 16:03

У Чернівецькій області шириться суспільна ініціатива "Знайти депутата!" "Не забувайте поцікавитись тим, хто є вашими депутатами!", - закликають  ініціатори акції. 

1


КОМЕНТАРІ (13)

що воно , а саме головне кого воно контролює? несмішіть

верещить "агов" "агій" , як дебільне якесь)

avatar

че

07 листопада 2014 14:25

бачити фотку , от вона так загадково по жопорівски "Пишіть ,пишіть я собі ще нализкаю..")))))))

 

avatar

!!!

07 листопада 2014 16:59

11 листопада в честь річниці публікацій плівок Довганича по вул. Руській біля офісу газети “Час” буде проведено флеш-моб проти джинси та продажної журналістики. Усім охочим, хто бажає прийняти участь в акції при собі мати пакет з бомбонами для встелення цукерками території біля газети “Час”.
avatar

Бомбоно Педро Чупакабро

07 листопада 2014 19:40

11 листопада в честь річниці публікацій плівок Довганича по вул. Руській біля офісу газети “Час” буде проведено флеш-моб проти джинси та продажної журналістики. Усім охочим, хто бажає прийняти участь в акції при собі мати пакет з бомбонами для встелення цукерками території біля газети “Час”.
avatar

Бомбоно Педро Чупакабро

07 листопада 2014 19:40

так там щоб на шару поїсти цукерків зберуться буковинскі бомжі безробітні

avatar

бімба)))))

07 листопада 2014 20:01

НАДЮША БАБИНСЬКА В ФЕЙСБУЦІ ІМІТУЄ ОРГАЗМ МЕСТНОГО САМОВРЯДУВАНІЯ))))))))

ПІСЯЄ І ПІСЯЄ ЗАПИТИ ЗАПІТИ чи ЗАКУСІТИ)))))))

КЛОУНАДА КУЛЯВЛОБНА ІМІТАЦІЙНА

avatar

імітація

07 листопада 2014 20:04

Приємно, що моє слівце жОПОРА пішло у народ))))))

avatar

1

07 листопада 2014 21:21

Афігеть, який парад анонімних дрочил. Зразу видно, чого вартують всі ці коментатори. Сикливо дрочать на екран)))) Та ви всі мізинця Надійчиного не варті. Знайдіть собі інший об'єкт для самозадоволення.  Фе, гидуни.

avatar

Анонімні онаністи

07 листопада 2014 21:36

анонімний ананіст виявив бажання  лише сам " дрочити на надійчин екран" )))))) але вона публічна особо тому має бути готова, час настав

avatar

Андрій

08 листопада 2014 09:35

нє то на фотографії вона дивитьсє на свого боса і питиєсє "а він справді сказав куля в лоб, чи мені почулося?"

ну повна жОПОРа)))))))))

прислужка кулявлобів і любітєльніца "правди" на свій лад)))) дойшла до того що опустилася до лжешлюшки бомжихи

Ганьба!

avatar

Вадим

08 листопада 2014 10:20

подейкують,що татко Бабинської Наді отримав кругленьку суму від Федорука за оспівування  його доцею з ОПОРи тих кого потрібно

куда ще скотиться далі? далі нема куда бо далі "панель"

avatar

чернівчани