Бурбак закликав підвищити відповідальності за порушення правил дорожнього руху (відео)

Бурбак закликав підвищити відповідальності за порушення правил дорожнього руху (відео)

13.11.2017, 16:30

Парламент повинен прийняти законопроекти Міністерства внутрішніх справ, які  посилюють відповідальність за керування транспортного засобу в нетверезому стані та порушення правил дорожнього руху.

На цьому наголосив керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак під час Погоджувальної ради.

"Минулого тижня Уряд прийняв пакет законів, яким передбачається підвищення рівня безпеки дорожнього руху. На наших дорогах щороку гине більше людей, ніж під час бойових дій. Ми повинні зробити все, щоб збільшити штрафи за водіння в нетверезому стані. Запровадити фото та відео фіксацію порушення правил дорожнього руху та збільшити відповідальність за адміністративні правопорушення",  - підкреслив Максим Бурбак.

Він звернувся до Голови парламенту з пропозицією розглянути ці законопроекти в пленарний четвер.

"Пропонуємо одразу, як вони будуть зареєстровані в парламенті, розглянути їх на профільному комітеті і в четвер, в першій половині дня, винести в сесійній зал для розгляду. Впевнений, в залі є більшість, яка підтримає безпеку руху в Україні",  - наголосив керівник фракції.

1


КОМЕНТАРІ (1)

К этим штрафам  добавится пеняя на пеню потому что у людей нет денег маленькие зарплаты и ето приведет к аресту имущества и запрет на выезд ( наверное так будут бороться с емиграцией ) . Предвижу - Не нарушай !!! А кто хоть раз даже два не нарушал.... Повышение штрафов за определенные нарушения нужны но адекватные к зарплате ...

avatar

Д

14 листопада 2017 11:20

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.