Бурбак закликав Чернівецьку обласну раду негайно наслідувати приклад колег із Закарпаття, які виділили понад 150 млн грн для потреб медицини

Бурбак закликав Чернівецьку обласну раду негайно наслідувати приклад колег із Закарпаття, які виділили понад 150 млн грн для потреб медицини

18.03.2020, 17:48

Колишній народний депутат України і міністр Кабінету міністрів України Максим Бурбак закликав депутатів Чернівецької обласної ради наслідувати приклад Закарпатської обласної ради.

- Вважаю, що терміново треба збирати сесію Чернівецької облради та приймати аналогічне рішення. Годі гаяти час !!! - прокоментував повідомлення із Закарпаття Максим Бурбак. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фонд Арсенія Яценюка "Відкрий Україну" закупив дві тисячі експрес-тестів для діагностування COVID-19

Сьогодні Закарпаття збільшило шанси успішної профілактики епідемії корона вірусу. Колеги-депутати облради сказали «так» рішенню бюджетної комісії та пропозиціям голови ОДА. Відтак сьогодні депутати одноголосно підтримали виділення близько 154 млн. коштів на «Програму розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Закарпатської обласної ради на 2020 -2021рр.» (135 млн 749 тис грн.) та «Комплексну програму розвитку цивільного захисту Закарпатської області на 2020 – 2024 рр» (18 млн грн).

А це означає, що медобладнання, матеріали і засоби профілактики для медпрацівників та пацієнтів, про брак яких сигналізували медики, буде закуплено і доставлено у місцеві мед заклади.

- Позачергова сесія показала, що коронавірус, попри свою небезпеку, сприяє подоланню партійних розбіжностей і підштовхує зосередитися на роботі в інтересах громади, яка нас обирала. Отож, будьмо єдиними, будьмо здоровими! - повідомив Myroslav Biletskyi.

1