Бурбак з Каспруком запалювали менору у Чернівцях

Бурбак з Каспруком запалювали менору у Чернівцях

25.12.2016, 20:17

У Чернівцях на Театральній площі сьогодні ввечері відбулася урочиста церемонія запалювання менори з нагоди єврейського свята Хануки.

Лідер парламентської фракції "Народний фронт", народний депутат України Максим Бурбак та Чернівецький міський голова Олексій Каспрук  взяли участь в урочистій церемонії запалювання менори на Театральній площі Чернівців з нагоди Хануки. 

- Сьогодні разом з Чернівецьким міським головою Олексієм Каспруком привітали єврейську громаду зі святом Ханука. Це святкування перемоги світла над темрявою, перемоги добра над злом, - написав Максим Бурбак у ФБ

- Я впевнений, що ми всі українці зараз є воїнами світла у боротьбі з темрявою за ідеали добра. І я переконаний - зло буде покаране.

Хаг Ханука Самеах !!!

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук також привітав чернівчан з нагоди свята Ханука

Дорогі чернівчани, шановна єврейська громадо!

З радістю вітаю вас із світлим святом—Ханука!

Єврейська народна мудрість говорить: «Трохи світла достатньо для того, щоб розсіяти велику темряву».

Ханука—це свято світла, радості та оновлення віри.

Протягом восьми днів ми будемо запалювати ханукальні свічки на Менорі, згадуючи те диво, яке відбулося після звільнення Храму в Єрусалимі.

Хочу побажати вам хорошого свята, оптимізму та віри у ті чудеса, які творить для нас Господь.

Нехай світло ханукальних свічок зігріє ваші серця та принесе радість у ваші родини.

З повагою, Чернівецький міський голова Олексій Каспрук


 

1


КОМЕНТАРІ (11)

А я й не знав, що Бурбаку разом з Каспрукам зробили обрєзаніє.

avatar

Ьомбон

25 грудня 2016 18:47

У них все впереди.

avatar

Муля Черновицы

25 грудня 2016 19:12

И  Бурбак, и Каспрук, и Фищук  - евреи,  но не  настоящие,  а ЦЫГАНСКИЕ.  Этим  обрезание  не  делали.  Зато,  в  один из  цыганских  праздников,  им  делают  полное отрезание.  Вот  Яценюк, это  другое дело!  Обрезали  на  7-й день  после  рождения.

avatar

Йося

25 грудня 2016 19:18

Дебилы вы!!

avatar

Simon

25 грудня 2016 19:38

Фуууу. Коменты антисемитские у рыгов зашкаливают. Сами цыгане, аферисты и наперсточники, их уже никогда евреи не позовут зажигать свечи.  

avatar

Костя

25 грудня 2016 23:25

Чем Чинуш хуже еврея? И почему евреев нельзя обижать а циган можно?

avatar

Муля

26 грудня 2016 06:31

Сионизма  в Украине  нет  и не  может быть.   Трудолюбие  евреев  чем-то  сходно с  хохлами.  Где  пройдут эти  две  нации - другим  делать  нечего.   Цыгане  ,  в  принципе,  мусорная  нация,  абсолютный  балласт.  А  вот  смесь  цыган  и  евреев -гремучая.  Эти не  работая,  грабят  все  вокруг.

avatar

Для мули и кости.

26 грудня 2016 06:42

Сионизма  в Украине  нет  и не  может быть.   Трудолюбие  евреев  чем-то  сходно с  хохлами.  Где  пройдут эти  две  нации - другим  делать  нечего.   Цыгане  ,  в  принципе,  мусорная  нация,  абсолютный  балласт.  А  вот  смесь  цыган  и  евреев -гремучая.  Эти не  работая,  грабят  все  вокруг.

avatar

Для мули и кости.

26 грудня 2016 06:42

Подготавливают плацдарм для побега.

avatar

штифель гойц

26 грудня 2016 10:45

Знову бурбак "засвітився" ніби він при ділі. Навозний фронт вже може лише коло жидів "околачуватись", бо вони виховані люди і прямо в очі не пошлють подалі... Пане Чорней, вже аж незручно, як ви "лізете" в "одне місце" бурбаку...

avatar

Юрій

26 грудня 2016 11:22

тебя сёма видно пальцем делали раз ты такой умный.

avatar

Кочегар

26 грудня 2016 14:04