Бурбак розповів у парламенті, як запроданці ґвалтують Чернівці

Бурбак розповів у парламенті, як запроданці ґвалтують Чернівці

05.11.2018, 16:51

Народний депутат України Максим Бурбак розповів голові Верховної Ради та керівникам усіх парламентських фракцій про нового начальника комунального підприємства "Чернівціводоканал" Бориса Максимюка.

Про це нардеп заявив сьогодні на Погоджувальній раді, про що він повідомив на власній Facebook-сторінці.

Зокрема, він нагадав про те, що 3 листопада у Чернівцях відбулося урочисте відзначення 100-річчя Буковинського народного віча, додавши, що українці мають не допустити реваншу проросійських сил.

"Нам потрібно не допустити помилок історії. Тому що тоді було допущено реванш російських сил, а зараз ми повинні не допустити його. Але цей реванш уже стався в Чернівецькій міській раді. Тому що "запроданці" Фірташа зняли чинного міського голову, а тепер гвалтують місто", - сказав Бурбак.

Він назвав два приклади порушень, які були допущені міською владою в Чернівцях.

"На тому тижні головою Чернівціводоканалу став фермер із села Іванівці. Тобто, Фірташ має облгаз, тепер ще й хоче собі взяти водоканал. Але якщо повториться якийсь прорив, і Чернівці стануть Алчевськ-2, вся країна буде рятувати", - додав народний депутат.

Крім того, депутат поскаржився на дві приватні фірми, які стали управителями житлових будинків у Чернівцях.

"Дві компанії, які контролюються помічниками депутатів-запроданців, виграли ці конкурси, мають в обслуговуванні 400 будинків. Увага - на дві компанії одна людина зареєстрована, є довідка з ДФС", - заявив нардеп.

1


КОМЕНТАРІ (1)

Коментарі, які містять образу певних людей чи національностей, нецензурні висловлювання та рекламу будуть видалятися без попередження.

avatar

юра

05 листопада 2018 18:53

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.