Бурбак: Чернівецька область повинна бути лідером в процесі передачі земельних ділянок у власність об’єднаних територіальних громад

Бурбак: Чернівецька область повинна бути лідером в процесі передачі земельних ділянок у власність об’єднаних територіальних громад

14.02.2018, 14:00

Стало відомо, у якій послідовності об’єднані громади будуть отримувати у власність державні землі. Держгеокадастр оприлюднив «План-графік передачі земельних ділянок у власність об’єднаних територіальних громад на 2018 рік» (ЗАВАНТАЖИТИ).

- Лише минулої суботи підписали з головами чернівецьких ОТГ меморандум про співпрацю, а Держгеокадастр вже оприлюднив «План-графік передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, що дозволяє провести земельну децентралізацію не вдаючись до змін у законодавстві на 2018 рік». Чернівецька область повинна бути лідером в цьому процесі, - переконаний народний депутат України Максим Бурбак. - Ну й не забуваємо підтягнути райони-аутсайдери впровадження реформи по децентралізації влади. Передача землі - це додатковий стимул до об'єднання . Далі буде... 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Максим Бурбак: Землю ОТГ!

У Чернівцях за участі нардепа Бурбака підписали меморандуми про передачу державних земель у комунальну власність ОТГ

Бурбак попросив Гройсмана передбачити завершення оформлення земельних ділянок учасникам АТО без додаткових погоджень

ДОВІДКОВО:

Як відомо, 31 січня цього року Уряд схвалив розпорядження щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, що дозволяє провести земельну децентралізацію не вдаючись до змін у законодавстві.

 В Україні створено 665 об’єднаних територіальних громад, на території яких знаходиться біля 759 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності, які можуть бути передані у комунальну власність.

Держгеокадастр розпочав процес передачі земель з 1 лютого 2018 року. Для висвітлення стану передачі земель об’єднаним територіальним громадам створено спеціальний портал (otg.land.gov.ua) та для отримання оперативних консультацій з даного питання від фахівців Держгеокадастру запроваджено функціонування гарячої лінії (0 800 502 528).

1


КОМЕНТАРІ (1)

Коментарі, які містять образу певних людей чи національностей, нецензурні висловлювання та рекламу будуть видалятися без попередження.

avatar

Бесарюк

14 лютого 2018 15:15