Буковинцям нагадали, що за незаконне перекриття руху автотранспорту можуть притягнути до криміналу

Буковинцям нагадали, що за незаконне перекриття руху автотранспорту можуть притягнути до криміналу

06.01.2021, 15:46

Упродовж перших днів 2021 року поліцейські зареєстрували декілька випадків перекриття руху транспортних засобів на автошляхах Чернівецької області. Таким чином місцеві жителі висловлювали своє невдоволення зростанням тарифів на комунальні послуги.

 У кожному такому випадку правоохоронці негайно виїжджали на місце події, охороняли безпеку дорожнього руху та здійснювали відвід автотранспорту. Співробітники поліції проводили з учасниками акцій роз’яснювальну роботу щодо вирішення всіх нагальних питань виключно у правовому полі та неприпустимості будь-яких правопорушень.

 Поліцейські нагадують громадянам, що незаконне перекриття руху автотранспорту має ознаки кримінального правопорушення, передбаченого статтею 279 (Блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства) Кримінального кодексу України.

 Наразі правоохоронці посилили контроль за безпекою дорожнього руху та здійснюють низку спеціальних заходів для недопущення ускладнення ситуації на дорогах Буковини. Закликаємо громадян дотримуватися чинного законодавства й не перешкоджати стабільному забезпеченню життєдіяльності краю.

 Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перекривали трасу міжнародного значення: село на Буковині вимагає від Зеленського і Кабміну розпустити НКРЕКП та переглянути вартість газу і його транспортування (+ВІДЕО)

1