Буковинці їздили до Мостиської, щоб підтримати Михайла Саакашвілі у суді

Буковинці їздили до Мостиської, щоб підтримати Михайла Саакашвілі у суді

20.09.2017, 16:31

У понеділок Мостиський суд Львівської області почав розгляд справи щодо перетину кордону України Міхеілом Саакашвілі. Біля суду зібралися прикордонники, а також прибічники і противники екс-губернатора Одещини.

Буковинці разом з активістами РУХУ НОВИХ СИЛ з усієї України приїхали до Мостиської, щоб підтримати Михайла Саакашвілі у суді, де розглядається його справа щодо повернення в Україну, - повідомив координатор Руху в Чернівецькій області Роман Ванзуряк. - З невідомих причин суд перенесли на кілька годин пізніше, та, сподіваємось, що це не спроба зірвати судове засідання. Віримо, що справедливість переможе! Кожен громадянин України має право жити у своїй державі!

Світлина від Романа Ванзуряка.

 

Світлина від Романа Ванзуряка.

ДОВІДКОВО:

Як повідомляє http://www.bbc.com/, Суд у справі щодо перетину кордону України Міхеілом Саакашвілі перенесли на 11:00 22 вересня.

Сторона захисту попросила у Держприкордонслужби низку документів та службових інструкцій щодо роботи пункту пропуску в позаштатних ситуаціях.

Суддя задовольнив це клопотання.

Представники ДПСУ не змогли надати необхідні документи одразу і попросили час на їх опрацювання перед передачею суду.

Окрім того, сторони подали клопотання щодо виклику до суду низки свідків. Суддя задовольнив і це.

Їхній допит також відбудеться у п'ятницю.

Інтереси пана Саакашвілі захищає адвокат Маркіян Галабала.

Засідання суду вів лише один суддя.

Як повідомляв кореспондент ВВС Україна з місця події, до суду підійшло 40 прикордонників. Вони зазначили, що це - майже уся зміна пропускного пункту "Шегині", яка чергувала на кордоні під час незаконного перетину Міхеілом Саакашвілі кордону.

Після 15:00 до суду підійшли хлопці та чоловіки різного віку. Спочатку вони відмовлялися коментувати, хто вони такі. Але згодом розгорнули плакати з надписами: "Міша геть", "Саакашвілі повертайся у Грузію" та інші.

У них виникли суперечки з прихильниками Міхеіла Саакашвілі.

До суду також приїхав депутат Юрій Дерев'янко, один з найближчих соратників Саакашвілі, який був разом з ним під час подій минулої неділі на кордоні.

Як повідомляв кореспондент ВВС Україна, до будівлі суду прийшли і поліцейські. За півгодини до анонсованого початку розгляду справи Саакашвілі їх було приблизно півсотні.

1


КОМЕНТАРІ (1)

А чого  не  видко  Кобевко  і  Зарайського?  Адже  по  двісто  баксів  отримали,  могли би і  поїхати.

avatar

Левон

20 вересня 2017 17:21