Буковинські журналісти ініціюють позбавлення архімандрита Лонгіна (Жара) звання Герой України

Буковинські журналісти ініціюють позбавлення архімандрита Лонгіна (Жара) звання Герой України

31.01.2015, 18:53

На позачерговій конференції обласної організації Спілки журналістів України делегати запропонували позбавити архімандрита Лонгіна (Михайла Жара) почесного звання Героя України.

 Журналісти закидають йому антиукраїнську позицію. Зокрема, днями в одній із буковинських газет вийшла частина проповіді настоятеля Свято-Вознесенського Банченського монастиря Михайла Жара, в якій він закликає "не віддавати дітей на смерть", а керівників держави називає "сатаністами".

 Голосування з цього питання було практично одностайним. Із понад 50 делегатів лише кілька не підримали цю ініціативу.

Джерело: molbuk.ua

1


КОМЕНТАРІ (10)

думалось що дебіли -"журналісти" знаходяться тілько в Громадській організації НМПУ імені пелехатого)))))))))))

 

а НСЖУ це авторитетна журналістка спільнота! який із хероїв там вніс таку х....))))))

avatar

чернівчани

31 січня 2015 18:34

Він  громадянин Румунії. Володіє румунським паспортом. За законом України це заборонено. Він хороший священник але поганий політик. Краще займатися тим до чого лежить душа.

avatar

володимир

31 січня 2015 19:24

Хіба він не правий???? Хіба діти не на смерть туда йшли??? Чому журналісти лізуть не в своє діло?!?!

avatar

Ірина

31 січня 2015 19:46

Панове продажні журналысти! Якщо ви за "тридцять серебренників" готові продати свою душу дияволу, і розхитувати та нагнітати стуацію в країні, то це вам не дає право паплюжити людину, яка не тільки словом, а і ділом доводить свою любов до дітей, котрих наша ненька, на чолі з олігархами, викинула на сміття. Спочатку зробіть щось путне та корисне для простих людей, а не зомбуйте їх на угоду  дияволу при владі.

avatar

До продажних журналістів

31 січня 2015 19:54

делегати запропонували

НАПИШІТЬ ПРІЗВИЩА ДЕЛЕГАТІВ

БУКОВИНА МАЄ ЗНАТИ СВОЇХ "героїв"

 

А ОТЦЕМ МАЄ ЗАЙНЯТИСЯ СБУ ПРОКУРАТУРА МВС! ЧОМУ ВОНИ СПАНЬКАЮТ?

 

ПРІЗВИЩЕ ХТО ЗАПРОПОНУВАВ!!!!! І НЕГАЙНО!!!!

avatar

прізвища делегатів

31 січня 2015 20:18

Чи маємо ми платити податі -запитали Христа. 

Хто зображений на монеті?- запитав він.

Кесарь -відповіли вони.

Кесарю кесарево а Богу боже.  Призов до війська це справа держави (кесаря) отже не потрібно порушувати заповіді Божі.

avatar

володимир

31 січня 2015 20:24

делегати запропонували,

де прізвища делегатів?

avatar

!!!

31 січня 2015 20:53

о! то статтю написав молодий буковинець,то в тій газеті такі грамотеї!

ГАНЬБА!!!

де прізвища тих хто вимагає те про що ви пишете?????

напишіть прізвища і не ганьбітся  ! позорище

avatar

!!!

31 січня 2015 20:56

Люди пішли безБожні((((

ці жарналісти хоч би Бога боялися!!!

але Бог все бачить, кожен отримає по заслузі!!!

на цьому прикладі можемо побачити спжніє обличча журналістів (є і хороші, але їх в області 2-3 чол).

P.S. Молбук - самий кончений колектив журналістів! Гидко від них! Саме вони розпалюють в області багато ворожнечі різного роду!

avatar

Петро Іванович

01 лютого 2015 02:29

звикаймо, що в цій державі більше не можна висловлювати свою думку, за це будуть жорстоко переслідувати незалежно від ваших заслуг. віднині кажемо тільки те, що подобається владі і дебілам, що наважуються називати себе журналістами (особливо молодий буковинець, суцільна агресія і жодного здорового глузду)

avatar

Громада

02 лютого 2015 20:37