Буковинська «Батьківщина» подбала про безпеку автомобільного руху в обласному центрі

Буковинська «Батьківщина» подбала про безпеку автомобільного руху в обласному центрі

14.11.2017, 15:49

Під час розгляду питання «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік» на II пленарному засіданні 17-ї сесії обласної ради сьогодні, 14 листопада, народні обранці підтримали пропозицію депутата Альони Гливко щодо надання обласному наркологічному диспансеру коштів у сумі 100 тис. грн. для проведення багатопрофільних тестів на визначення наркотичних речовин.

Голова фракції «Батьківщина» Чернівецької облради Альона Гливко на черговій сесії внесла пропозицію виділити 100 тис. грн обласному наркодиспансеру для закупівлі наркотестів. Як повідомляє прес-служба обласної організації партії ВО «Батьківщина», з таким проханням до фракції звернулося керівництво патрульної поліції Чернівців.

«До мене як депутата обласної ради звернулися представники патрульної поліції з проханням виділити кошти на придбання наркотестів з метою перевірки водіїв транспортних засобів та оперативного виявлення і фіксування стану наркотичного сп’яніння. Адже ситуація з ДТП, яка склалася на автошляхах області, є критичною», – зазначила Альона Гливко.

«Значне зниження безпеки на автодорогах викликане багатьма факторами, серед яких не останній – це коли водії керують транспортними засобами у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння, – каже Альона Гливко. – А для оперативного фіксування такого стану поліцейські, на жаль, змушені купувати наркотести в аптеках за власні кошти. Тому закупівлю тестів за кошти бюджету вважаю одним із важливих способів контролю за безпекою на дорогах».

Після дискусії депутати підтримали пропозицію «батьківщинівки» і внесли зміни до обласного бюджету на 2017 рік. Облрада виділила 100 тис. грн на закупівлю наркотестів для комунальної установи «Обласний наркодиспансер» для подальшого використання у роботі міської поліції. Кошти перерозподілені з «Програми впровадження державної політики органами влади у Чернівецькій області». Йдеться про премії і надбавки чиновникам обласної виконавчої влади, а також гроші на публічні та траурні заходи за участі влади (на квіти, вінки, лампадки тощо). Депутати вирішили, що збереження людських життів пріоритетніше за формальне запалювання лампадок.

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.