'Фронт змін' попереджає про наміри влади довести 'Калинку' до банкрутства. Більшість міськради закидає опозиції деструктивність

"Фронт змін" попереджає про наміри влади довести "Калинку" до банкрутства. Більшість міськради закидає опозиції деструктивність

02.09.2011, 01:00

Сьогодні в сесійній залі відбулася позачергова 12-та сесія Чернівецької міської ради VІ скликання. На засіданні зареєструвалися 43 депутати. Представники фракції ВО «Свобода» позачергову сесію проігнорували. Після заяви депутата Олексія Каспрука, сесійну залу також покинули депутати фракції  «Фронт змін». Проте й без депутатів опозиційних фракцій, депутати більшості розглянули внесені до порядку денного питання «Про надання згоди комунальному підприємству «Міський торговельний комплекс «Калинівський ринок» на перерахування добровільного внеску до цільового фонду соціально-економічного розвитку міста» та «Про внесення змін до рішення 2 сесії Чернівецької міської ради VI скликання від 29.12.2010 р. № 9 та «Про міський бюджет на 2011 рік» та виділення коштів з цільового фонду соціально-економічного розвитку міста» були затверджені голосуванням депутатів. Рішення про надання додаткових коштів, у сумі 4 млн. грн. на ремонт комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Чернівці» підтримали 38 депутатів міської ради.

За підсумками сьогоднішньої позачергової сесії Чернівецької міської ради сектор інформації міської ради поширив Заяву депутатських фракцій Чернівецької міської ради з приводу подій, що сталися під час позачергової сесії 01 вересня 2011 року. Більшість міської ради стверджує, що керується в своїх діях інтересами територіальної громади, натомість опозиція нібито лише виголошує полум'яні заяви. Як повідомив "BUKNEWS" голова Чернівецької облорганізації "Фронт змін" Максим Бурбак, насправді правлячій більшості йдеться про доведення успішного комунального підприємства "Калинівський ринок" до банкрутства. З цією метою з підприємства вимиваються обігові кошти. Ближче до кінця року комунальне підприємство, яке дає робочі місця десяткам тисяч чернівчан, спробують оголосити банкрутом і виставлять на приватизацію, - змоделював можливий сценарій розвитку подій Максим Бурбак. "Фронт змін" у цьому участі не братиме, - запевнив лідер буковинських "Фронтовиків".

Заява депутатських фракцій Чернівецької міської ради  з приводу подій, що сталися під час позачергової сесії 01 вересня 2011 року 

Шановні чернівчани!

Сьогодні, під час позачергової сесії Чернівецької міської ради, ми стали свідками чергового демаршу, так званих, опозиційних сил.

Депутати від «Фронту змін» завітали до зали лише для того, щоб прослухати «полум'яну» промову свого містечкового лідера Олексія Каспрука та демонстративно покинути засідання, а депутати ВО «Свобода» взагалі проігнорували сесію.

Нагадаємо, що на розгляд позачергової сесії міської ради виносилися питання про надання МТК «Калинівській ринок» згоди на перерахування добровільного внеску до цільового фонду соціально-економічного розвитку міста та внесення змін до міського бюджету щодо виділення коштів зі згаданого фонду.

Мова йде про чотири мільйони гривень, які «Калинівській ринок» має перерахувати на завершення запланованих цього року робіт з реконструкції Міжнародного аеропорту «Чернівці».

У грудні цього року чернівецькій аеропорт має проходити переакредитацію. І якщо до цього часу не відремонтувати злітно-посадкову смугу та не обладнати нову світло-сигнальну систему, то аеропорт може втратити статус міжнародного. Не важко здогадатися наскільки це боляче вдарить по іміджу нашого міста.

Проте, окремих чернівецьких політиканів абсолютно не бентежить, що наше місто може втратити свою туристичну та інвестиційну привабливість. Їхня опозиційність вже давно вийшла за рамки здорового глузду. Чого лише варті народжені у хворобливій уяві, заяви лідера «Фронту змін» про те, що аеропорт, нібито, ремонтують, щоб віддати у приватні руки.

Хочеться запитати - чому фронтовики не підтримували нас, коли ми піднімали питання про фактичне розкрадання колишнім керівництвом аеропорту майже 30 мільйонів гривень бюджетних коштів?

Усвідомлюючи свою відповідальність перед мешканцями міста ми добилися, щоб прибутки міського комунального підприємства «Калинівський ринок» спрямовувалися на вирішення важливих соціально-економічних питань Чернівців, а не робили мільйонерами окремих ділків, як це було раніше. Для нас на першому місці стоять інтереси територіальної громади та задоволення її потреб.

Водночас, на нашу думку, фронтовик Олексій Каспрук своїми заявами хоче відволікти увагу громадськості від ситуації на комунальному підприємстві «Містобуд», яке за час його «талановитого» керівництва скотилося до того, що не тільки не допомагає територіальній громаді, а вже навіть не спроможне самотужки себе утримувати.

Від імені фракції Партії регіонів у Чернівецькій міській раді Дутчак В.С. 

Від імені фракції ВО «Батьківщина» у Чернівецькій міській раді Чесанов А.А. 

Від імені фракції «Наша Україна» у Чернівецькій міській раді Чинуш В.М.КОМЕНТАРІ (1)

avatar

Cергей Обшанский

02 вересня 2011 21:54

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.