Баб'юк, Анциперов, Філяк, Ботушанський та Татарчук засудили дії Мунтяна

Баб'юк, Анциперов, Філяк, Ботушанський та Татарчук засудили дії Мунтяна

28.02.2014, 19:50

Сьогодні окремі громадські організації нашого краю виступили із заявою щодо  діяльності члена Президії Народної Ради Івана Мунтяна. Заяву підписали керівники таких ГО, як: Буковинський центр виборчих технологій (Ігор Баб'юк), Буковинська партнерська агенція (Арсеній Анциперов), ЧОГО «Комітет виборців» (Ярослав Філяк), ЧОБФСР «Добротвор» (Олег Ботушанський) та Чернівецька міська молодіжна організація «Клуб української молоді» (ТетянаТатарчук).

Джерело: chv.tv

1


КОМЕНТАРІ (7)

На  Вашу  заяву  доповідаю:  Як  знавця  ремонтно-будівельних  робіт  в  дорожній  галузі,  я  отримав  запрошення  нашого  земляка, мого друга і однопартіця, Максима  Бурбака  ввійти  до  керівного   складу    Укравтодору.    В  звязку  з  цим,  на  керівні  посади  в  Буковині   я   не  балотуюсь.  Прошу  мене  не  турбувати!

avatar

Мунтян

28 лютого 2014 18:12

І щуку кинули у річку! Ось воне, омріяне коритце. За це гинула Небесна сотня?

За те, щоб цей Мунтян керував Укравтодором та "покращував" дороги?

Може пан міністр Бурбак пожартував? Ганьба!

avatar

Джанго Вільний

28 лютого 2014 19:13

Я  думаю,  что  все  дорожники  Украины  умрут  от  зависти  Черновицким  дорожникам. И премьер, и  Укравтодор-с Буковины.   Деньги  им  потекут  рекой,  мосты  на  речках  сами  будут  строиться,  ямы  на  дорогах  будут  сами  затягиваться. Старая, с  времен  Румынии,  техника     превратится  в  новейшую,  немецкую.  Будущий губернатор  и Министр  Бурбак,  размазывая  от  умыления,слезы    перережут  ленточку   на  дороге   Нью-Черновцы   -   Париж.

avatar

Буковинець

01 березня 2014 07:47

О mai Got!   Божек , що твориться на Буковині? А все риба гниє від голови. Яценюх від самого початку його дії: всіх своїх друзяк до Верховної Ради, потім  всіх своїх друзяк до міністерських крісел...... Не знаю хто там, чи з правого боку, чи з лівого, але почніть вже люстрацію Яценюка ьта його дружбанів!!!!!!!!!!!!

avatar

Виборець

01 березня 2014 10:32

Перший коментар - прекрасний, просто ідеальний приклад нового запускання чуток! Як і всі попередні - це елементарна дезінформація, запущена з тією ж метою, що і всі інші - дискредитувати Мунтяна, "Батьківщину" і загалом нову владу. Класика жанру.

avatar

Спостерігач

01 березня 2014 12:28

https://www.youtube.com/watch?v=P0PyeaKw6zM

avatar

Я-Правий сектор "МунтянВідеоПродакшн"

01 березня 2014 13:00

ОСТАННІМ ЧАСОМ У ЧЕРНІВЦЯХ СПОСТЕРІГАЮТЬСЯ ДЕЯКІ ЧИСТО ДИКУНСЬКІ ПРОЯВИ. НЕ ГАНЬБІТЬ МАЙДАН І ТЯЖКО ЗДОБУТЕ, ОКРЕМІ МІСЦЕВІ "діячі"...відомо хто, навчіться цивілізованості, ЗРЕШТОЮ!

ІСТОРІЯ З ГАЙНІЧЕРУ - ПРОСТО ГАНЬБА. НЕ ДЛЯ НЬОГО.

ПІДТРИМУЮ ЗАЯВУ.

avatar

Ольга КИНАЛЬ

01 березня 2014 16:07