Атака на чернівецькі ЗМІ посилюється

Атака на чернівецькі ЗМІ посилюється

08.07.2014, 21:32

Наступні суди над ЗМІ та журналістами:

- 10 липня о 10.00 у Шевченківському райсуді м. Чернівці відбудеться засідання за позовом Рустама Агаларова проти газети «Версії» та журналістки Лідії Кирилюк.

- 15 липня о 9.00 у Першотравневому райсуді м. Чернівці — засідання за позовом (прізвище уже не вживаємо) до газети «Час» на суму 1 000 000 грн. (Маємо сумнів про адекватне сприйняття дійсності позивачем. Будемо просити експертизи — ред.).

- 15 липня о 9.00 у Першотравневому райсуді м. Чернівці — проти Юрія Чернея та сайту «BukNews». Сума позову — 1 000 000 грн.

- 15 липня о 9.00 у Першотравневому райсуді м. Чернівці — проти Сергія Зарайського та сайту «БукІнфо». Сума — 1 000 000 грн.

- 15 липня о 9.00 у Першотравневому райсуді м. Чернівці — проти незалежного журналіста і правозахисника Геннадія Гекова. Сума — 1000 000 грн.

- 24 липня об 11.00 у Сторожинецькому райсуді розглядатиметься позов (прізвища не вказуємо, бо не вживаємо) проти журналістки Галини Єреміци.

- У серпні в Шевченківському райсуді відбудеться судове засідання за позовом (прізвища не вживаємо) до телеканалу ТВА та журналіста Івана Гончарука на журналістське розслідування у Сокирянах «Міжгір’я у мініатюрі».

Зараз стало відомо, що Рустам Агаларов вимагає спростування й від телеканалу ТРК «Чернівці» за сюжет про хід судових тяжб з журналістами та ЗМІ області.

Всі – на суди!

Петро КОБЕВКО

Джерело: chas.cv.ua

1


КОМЕНТАРІ (12)

і всього  7 000 000 мільйонів !

avatar

Юля

08 липня 2014 19:03

Попередній комент - готовий анекдот про дуреп-блондинок.

avatar

блондинці юлі

08 липня 2014 19:20

Хочете пез..ти ? То платіть. А не хочете платити, то пишіть матеріали підтверджені доказами. Пора вчитись писати і працювати по європейскі, а не по "Українські". Бл.дь розпустились.

avatar

Революціонер до ЗМІ

08 липня 2014 19:40

Чуєш революціонер грьобаний,  може відкриєш своє погане личко ! Чи ти  такий самий псевдо герой як позивач, якому я раджу драпати у Росію під спідницю до путлєра

avatar

прави сектор

08 липня 2014 20:40

Та це не революціонери подають до суду на пресу, це чернівецьким сепататистам привезли бабло з "руської весни".  От і почали мочити ЗМІ які боролись з Януковичем. Що тут не зрозумілого?  Медведчук сука скористався що на Буковині живуть продажні пі.араси. от і пішла колотнеча. Тут дійсно, як каже Кобевко треба піднімати громаду брати вила, лопати і зустрічати медведчуківців під СУДОМ!

avatar

викладач ЧНУ

08 липня 2014 20:48

які чернівецькі сепаратисти? Вакарюк - чернівецький активіст Майдану! який майдан - такі і активісти. І нема чого шукати ворога. Ворог - це ви: самі собі та ще й Україні.

avatar

викладачка не чну

08 липня 2014 21:23

раджу всяким підар"""сам не чіпати Правий сектор,бо мало вам буде судових позовів

Слава Україні! Героям Слава!

avatar

порада

08 липня 2014 21:55

Правий сектор погрожує Кобевку розправою і називає його негарним, проте правдивим до його діянь словом. почався справжній дурдом!

avatar

Кобевка назвали підар""""сом

08 липня 2014 22:09

Кобевко не розуміє значення cлів "стягнути солідарно"
avatar

Дон Педро Чупакабро

09 липня 2014 06:11

2. Йося  

 

зарайський ти засранец прислуговуючий кулявлобам ГАНЬБА!
3. Йося  

 

і так! зарайський видалив усі коментарі про так званих "борців" та любителів фоток Бурбаків і імже подібних!!!! дай думаю як це ..... видаляє коментарі без матюка чи образи , напишу таке щоб сподобалося бурбаку федоруку і тим кого у нас на Буковині і в Чернівцях називають кулявлобами, бо скаже тоді "чесний" та безбонбонів "журналіст" кулявлобам

я страждаю,треба мені плату підняти і бонбонів побільше

і що ви думаєте?  ТАКІ ДА!!!! коментар цей залишився http://www.bukinfo.com.ua/show/news?lid=47528

 

 

avatar

!!!

09 липня 2014 09:06

(Маємо сумнів про адекватне сприйняття дійсності позивачем. Будемо просити експертизи — ред.). Думаю це складна прихована патологія. Треба робити експертизу пошвидше. Бо чоловік "торгується", шукає як подорожче продати свою відмову від позову. 

avatar

Психіатр

09 липня 2014 09:46

Психіатр))) ти з 7 палати тобі видніше

ггг.....

avatar

псіху з палати №7